nasiona marihuany, sklep

NAJMŁODSI PACJENCI MEDYCZNEJ MARIHUANY

W stanie Montana w USA wydano ponad 28000 kart pacjenta medycznej marihuany, 51 z nich trafiło do osób w wieku poniżej 18 lat.

„Stan Montana ma ponad milion mieszkańców, 51 jeden nieletnich pacjentów medycznej marihuany to naprawdę niewiele. Tak duża niechęć dla przepisywania medycznej marihuany dla nieletnich pacjentów spowodowana jest bezpodstawnym przekonaniem, że dzieci będą rozdawać lek swoim znajomym w szkołach. Przez to kłamstwo, mnóstwo potrzebujących nie ma kart pacjenta.” – kwituje Tayln Lang dyrektor Montana Medical Growers Association w Missoula.

Ustawa dotycząca medycznej marihuany dyktuje szczegółowe wytyczne w przypadku wydawania kart pacjenta nieletnim.

Rodzice lub opiekunowie muszą podpisać specjalne oświadczenie, w który potwierdzają, że lekarz poinformował ich o możliwych zagrożeniach i skutkach ubocznych oraz o wszelkich korzyściach płynących z terapii medyczną marihuaną. Opiekunowie wyrażają zgodę na zastosowanie medycznej marihuany i zobowiązują się do kontrolowania dostępu i odpowiedniego dawkowania leku dla nieletniego.

Jednym z najmłodszych pacjentów medycznej marihuany w Montanie był Cash Hyde, 2 i pół letni chłopiec, który wygrał walkę z nowotworem mózgu. Ojciec Cash’a, Michael twierdzi, że ten lek naprawdę pomógł jego synowi.

Rodzice towarzyszyli dziecku na każdym etapie walki z tą ciężka chorobą i obserwowali jak syntetyczne leki podawane przez lekarzy powodowały liczne skutki uboczne, w pewnym momencie w skutek działań niepożądanych doszło nawet do zatrzymania akcji serca.

Ojciec Cash’a opowiada o tym jak medyczna marihuana pomogła jego synowi w regeneracji organizmu uszkodzonego przez chemioterapię, wzmagała jego apetyt i pomagała mu zasnąć.

‚Obserwowałem sytuację, gdy Cashy nie mógł nic jeść przez ponad 40 dni, żył tylko na kroplówkach, doszło do sytuacji, gdy nie był już w stanie samodzielnie podnieść głowy z poduszki. Zdawałem sobie sprawę, że jest to spowodowane nie tylko chorobą, lecz skutkami ubocznymi toksycznych leków, które były mu podawane.” – powiedział pan Hyde.

Niektórzy rodzice obawiają się wpływu medycznej marihuany na rozwijające się organizmy ich dzieci. THC może negatywnie wpływać na koncentrację i pamięć krótkotrwałą, która jest niezbędna dzieciom podczas uczenia się w szkole. Rodzice powinni najpierw wszystko solidnie przemyśleć i podjąć odpowiedzialną decyzję.

Pan Hyde mówi, że nie było innego wyjścia, gdyby nie medyczna marihuana jego syn mógłby nie przeżyć wyniszczającej chemioterapii.

Caregiverzy, czyli opiekunowie dostarczający marihuanę potrzebującym, posiadaczom kart pacjenta podkreślają, że w przypadku zastosowania jej u dzieci, należy rozważyć inne niż palenie i vaporyzacja sposoby przyjmowania tego leku. Według nich najlepiej podawać dzieciom ciasta i ciasteczka z odpowiednio dobraną dawką.

źródło: konopielecza.pl

Inne artykuły

Pacjenci, którzy używają medycznej marihuany rzadz... Jak wynika z badań opublikowanych w Journal of Psychoactive Drugs, pacjenci, którzy mają legalny dostęp do medycznej marihuany częściej ogranicza...
List otwarty do Prezydenta Dudy w sprawie medyczne... Pan Prezydent Andrzej Duda Szanowny Panie Prezydencie! W czasie kampanii prezydenckiej deklarował Pan, że będzie prezydentem wszystkich Pol...
Ministerstwo Zdrowia refunduje import medycznej ma... Od minionego piątku, leki na bazie medycznej marihuany są refundowane przez Ministerstwo Zdrowia. Resort poinformował, że od 4 marca, minister ...
40 najczęstszych zastosowań medycznej marihuany W stanach, które już zalegalizowały stosowanie marihuany w celach medycznych, pacjenci szukają w niej ulgi dla wielu chorób i schorzeń, zarówno fi...
Brudne powody dyscyplinarnego zwolnienia pioniera ... Gdy państwo postawiło krzyżyk na chorych na raka i padaczkę lekooporną, okazało się, że nie trzeba katować pacjentów chemioterapią czy drogimi lek...
Izrael – światowy lider medycznej marihuany ... Izrael jest światowym liderem w produkcji medycznej marihuany, jednak jest ona też sprzedawana na czarnym rynku a pola uprawowe nie są właściwie z...
thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sklep thc

Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.