sklep z nasionami marihuany, thc-thc.com

Polska Przegrała Wojnę z Narkotykami w Liczbach

Zapraszamy do zapoznania się z infografiką, która liczbowo obrazuje przegraną wojnę z narkotykami w Polsce. Tzw. „wojna z narkotykami”, w której bronią są surowe kary wymierzane główne w użytkowników narkotyków oraz osoby uzależnione, to zarówno strata pieniędzy podatników, jak i stracona szansa na usprawnienie funkcjonowania społeczeństwa.

W ramach współpracy Drugreporter.net z Polską Siecią Polityki Narkotykowej powstała infografika ilustrująca koszty wojny narkotykowej oraz konieczność przeprowadzenia reformy polityki narkotykowej w kraju.

Infografika dostępna jest w języku polskim oraz angielskim. Podziel się tą informacją by rozpowszechnić zawarte w infografice fakty i wpłynąć na decydentów w sprawie zmiany polityki narkotykowej w Polsce.

Polska Przegrała Wojnę z Narkotykami w Liczbach, GrowEnter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay uprawa, hodowla, w domu, na dworze, marihuany, konopi, poradnik akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.