nasiona marihuany, sklep

CannaTech 2018 w Tel Aviv

Od 19. do 20. marca 2018 roku Tel Aviv ponownie będzie miała miejsce konferencja CannaTech. -Konferenz statt – pod znakiem wiodącego międzynarodowego szczytu wsperania innowacji cannabisowych.

Główne wydarzenie będzia miało miejsce od poniedziałku do wtorku; w środę, 21 marca, odbędzie się dodatkowa, płatna tura VIP dla zainteresowanych uczestników. CannaTech jest „wędrującą” konferencją i w przeszłości odbyła się już w Londynie, a kolejna jest zaplanowana w Sydney, również na 2018 rok.

Dzięki swoim dosyć niefrasobliwym podejściu do tematu Izrael, oprócz Kanady, uznawany jest za jedno z najbardziej postępowych krajów jeśli chodzi o badanie i użycie medycznej marihuany.

Ponadto od przyszłego lata zaplanowany jest eksport medycznej marihuany, jednak te plany, zgodnie z informacjami mediów, są na razie zamrożone, prawdopodobnie ze względu na naciski ze strony Stanów Zjednoczonych.

Mimo to CannaTech kieruje się szczególnie w stronę przedsiębiorców, którzy już dziś chcą nawiązać relacje biznesowe w Izraelu. W obliczu tego fokus konferencji leży również na aspektach technologii medycyny oraz rolnictwa jak i naukowych prac badawczych.

Organizatorzy postarali się, aby na konferencji nie zabrakło ekspertów w dzeidzinie cannabisu z całego świata. Na liście mówców znajdują się:

Dr. Adi Aran – odpowiedzialny za pierwsze ogólnoświatowe badania kliniczne na temat skuteczności i bezpieczeństwa cannabisu przy autyźmie; pondto doradca izraelskiego Ministerstwa Zdrowia do wszystkich spraw związanych z cannabisem.

Vivian Bercovici, kierowniczna w obrębie Europy oraz Izraela w firmie Nuuvera, która jest kanadyjskim producentem medycznych produktów canabisowych.

Steve DeAngelo z Arcview Group, który jest międzynarodową siecią inwestorów cannabisowych.

Bob Hoban z Hoban Law Group, firmy radców prawnych, która secjalizuje się w doradztwie prawnym dla przedsiębiorców cannabisowych, zarówno w obrębie Stanów Zjednoczonych jak i na całym świecie.

Lynn Honderd z Mary’s Medicinals, Mary’s Nutritionals i Mary’s Pets; długoletnia przedsiębiorczyni cannabisowa.

Dr. Dedi Meiri, genetyk i biolog z izraelskiego Laboratory of Cancer Biology and Cannabinoid Research. Prowadzi on Cannabis Database Project i jest zaangażowany w różne badania kliniczne.

Chuck Rifici, założyciel Canopy Growth i CEO firmy inwestorskiej Nesta Holding Co..

Jean M. Sullivan, doradczyni inwestorów cannabiswoych.

Ceny biletów zaczynaja się od 750 dolarów. Więcej info na: canna-tech.co

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.