CannaTech 2018 w Tel Aviv

Od 19. do 20. marca 2018 roku Tel Aviv ponownie będzie miała miejsce konferencja CannaTech. -Konferenz statt – pod znakiem wiodącego międzynarodowego szczytu wsperania innowacji cannabisowych.

Główne wydarzenie będzia miało miejsce od poniedziałku do wtorku; w środę, 21 marca, odbędzie się dodatkowa, płatna tura VIP dla zainteresowanych uczestników. CannaTech jest „wędrującą” konferencją i w przeszłości odbyła się już w Londynie, a kolejna jest zaplanowana w Sydney, również na 2018 rok.

Dzięki swoim dosyć niefrasobliwym podejściu do tematu Izrael, oprócz Kanady, uznawany jest za jedno z najbardziej postępowych krajów jeśli chodzi o badanie i użycie medycznej marihuany.

Ponadto od przyszłego lata zaplanowany jest eksport medycznej marihuany, jednak te plany, zgodnie z informacjami mediów, są na razie zamrożone, prawdopodobnie ze względu na naciski ze strony Stanów Zjednoczonych.

Mimo to CannaTech kieruje się szczególnie w stronę przedsiębiorców, którzy już dziś chcą nawiązać relacje biznesowe w Izraelu. W obliczu tego fokus konferencji leży również na aspektach technologii medycyny oraz rolnictwa jak i naukowych prac badawczych.

Organizatorzy postarali się, aby na konferencji nie zabrakło ekspertów w dzeidzinie cannabisu z całego świata. Na liście mówców znajdują się:

Dr. Adi Aran – odpowiedzialny za pierwsze ogólnoświatowe badania kliniczne na temat skuteczności i bezpieczeństwa cannabisu przy autyźmie; pondto doradca izraelskiego Ministerstwa Zdrowia do wszystkich spraw związanych z cannabisem.

Vivian Bercovici, kierowniczna w obrębie Europy oraz Izraela w firmie Nuuvera, która jest kanadyjskim producentem medycznych produktów canabisowych.

Steve DeAngelo z Arcview Group, który jest międzynarodową siecią inwestorów cannabisowych.

Bob Hoban z Hoban Law Group, firmy radców prawnych, która secjalizuje się w doradztwie prawnym dla przedsiębiorców cannabisowych, zarówno w obrębie Stanów Zjednoczonych jak i na całym świecie.

Lynn Honderd z Mary’s Medicinals, Mary’s Nutritionals i Mary’s Pets; długoletnia przedsiębiorczyni cannabisowa.

Dr. Dedi Meiri, genetyk i biolog z izraelskiego Laboratory of Cancer Biology and Cannabinoid Research. Prowadzi on Cannabis Database Project i jest zaangażowany w różne badania kliniczne.

Chuck Rifici, założyciel Canopy Growth i CEO firmy inwestorskiej Nesta Holding Co..

Jean M. Sullivan, doradczyni inwestorów cannabiswoych.

Ceny biletów zaczynaja się od 750 dolarów. Więcej info na: canna-tech.co

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany thc, potocznie zwanej trawką i konopi cbd.