nasiona marihuany, sklep

CannaTech 2018 w Tel Aviv

Od 19. do 20. marca 2018 roku Tel Aviv ponownie będzie miała miejsce konferencja CannaTech. -Konferenz statt – pod znakiem wiodącego międzynarodowego szczytu wsperania innowacji cannabisowych.

Główne wydarzenie będzia miało miejsce od poniedziałku do wtorku; w środę, 21 marca, odbędzie się dodatkowa, płatna tura VIP dla zainteresowanych uczestników. CannaTech jest „wędrującą” konferencją i w przeszłości odbyła się już w Londynie, a kolejna jest zaplanowana w Sydney, również na 2018 rok.

Dzięki swoim dosyć niefrasobliwym podejściu do tematu Izrael, oprócz Kanady, uznawany jest za jedno z najbardziej postępowych krajów jeśli chodzi o badanie i użycie medycznej marihuany.

Ponadto od przyszłego lata zaplanowany jest eksport medycznej marihuany, jednak te plany, zgodnie z informacjami mediów, są na razie zamrożone, prawdopodobnie ze względu na naciski ze strony Stanów Zjednoczonych.

Mimo to CannaTech kieruje się szczególnie w stronę przedsiębiorców, którzy już dziś chcą nawiązać relacje biznesowe w Izraelu. W obliczu tego fokus konferencji leży również na aspektach technologii medycyny oraz rolnictwa jak i naukowych prac badawczych.

Organizatorzy postarali się, aby na konferencji nie zabrakło ekspertów w dzeidzinie cannabisu z całego świata. Na liście mówców znajdują się:

Dr. Adi Aran – odpowiedzialny za pierwsze ogólnoświatowe badania kliniczne na temat skuteczności i bezpieczeństwa cannabisu przy autyźmie; pondto doradca izraelskiego Ministerstwa Zdrowia do wszystkich spraw związanych z cannabisem.

Vivian Bercovici, kierowniczna w obrębie Europy oraz Izraela w firmie Nuuvera, która jest kanadyjskim producentem medycznych produktów canabisowych.

Steve DeAngelo z Arcview Group, który jest międzynarodową siecią inwestorów cannabisowych.

Bob Hoban z Hoban Law Group, firmy radców prawnych, która secjalizuje się w doradztwie prawnym dla przedsiębiorców cannabisowych, zarówno w obrębie Stanów Zjednoczonych jak i na całym świecie.

Lynn Honderd z Mary’s Medicinals, Mary’s Nutritionals i Mary’s Pets; długoletnia przedsiębiorczyni cannabisowa.

Dr. Dedi Meiri, genetyk i biolog z izraelskiego Laboratory of Cancer Biology and Cannabinoid Research. Prowadzi on Cannabis Database Project i jest zaangażowany w różne badania kliniczne.

Chuck Rifici, założyciel Canopy Growth i CEO firmy inwestorskiej Nesta Holding Co..

Jean M. Sullivan, doradczyni inwestorów cannabiswoych.

Ceny biletów zaczynaja się od 750 dolarów. Więcej info na: canna-tech.co

Inne artykuły

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sklep thc

Inne portale o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:
cannapteka.pl, forum.haszysz.info, foto.thc-thc.com, najlepsze.kanabis.info, akseeds.nl, thc-thc.info, seedbay.pl, konopialeczy.com, foto.seedbay.info, powiew.com, thc-thc.tv, ufoseeds.com, seedbay.info, cbdleczy.com, thc-thc.com, thc-thc.net, blog.growers.pl,
forum.ganjafarmer.info, akseeds.com, wrzuta.growers.pl, akseeds.de, foto.haszysz.info, akseeds.pl, blog.thc-thc.com, outdoor.growers.pl, forum.kanabis.info, holenderskiskun.com, grubylol.com, thcland.pl, ganjafarmer.info, upload.kanabis.info, jamaicaseeds.pl,
kanabis.info, growenter.pl, foto.thc-thc.tv, haszysz.info, jamaica.com.pl, f2seeds.com, growenter.com, dutchseeds.pl, taniesianie.com, ultimateseeds.pl, news.kanabis.info, growers.pl, tritonseeds.com, indoor.growers.pl, upload.growenter.pl,

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.