sklep z nasionami marihuany, konopi, thc-thc.com

Policjanci na haju po skonfiskowanej marihuanie

Teraz coś na poprawienie humoru. Na szczęście nie będzie ubawu po pachy z growerów czy konsumentów, którzy sami wpadli w pułapkę, lecz źródłem śmiechu będzie dwóch policjantów z Toronto w Kanadzie, którzy popełnili największy błąd swojego życia.

Policjanci na haju po skonfiskowanej marihuanie, GrowEnter

Jak podaje „High Times“ dwóch funkcjonariuszy policji podczas policyjnej racji na jedną z medycznych tak zwanych dispensary, czyli coś w rodzaju apteki konopnej, dwóch policjantów bezprawnie ukradło kilka produktów spożywczych zawierających marihuanę. Można wręcz powiedzieć, że od razu się na nie pokusili i skonsumowali i to jeszcze w trakcie trwania ich służby.

Jedak, jak wszyscy wiemy, karma powraca i to zazwyczaj podwójnie. A ci dwoje nie musieli na to długo czekać. Ze względu na to, że funkcjonariusze nie posiadali zbyt obszernej wiedzy na temat takich specjałów i początkowo nie odczuli żadnego działania, postanowili zjeść jeszcze więcej tego rodzaju pyszności.

My już wiemy, że jest to typowy błąd każdego początkującego. Stało się to, co w takiej sytuacji stać się musiało. Paranoja, stany lękowe i telefon alarmowy. Karetka nie przyjechała sama, a od razu w towarzystwie kolegów dwóch panów.

Mike McCormack, przewodniczący związku policjantów w Toronto potwierdził, że przeciwko funkcjonariuszom toczy się postępowanie w sprawie spożywania narkotyków w czasie służby i że zostali oni zawieszeni w służbie.

Nawet jeśli policjanci poczekaliby ze swoim czynem aż do lata, kiedy to w Kanadzie ma zostać dokonana legalizacja cannabisu, to nie wiadomo, czy mimo to mogliby oni podczas służby konsumować marihuanę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Policjanci na haju po skonfiskowanej marihuanie”


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.