nasiona marihuany, sklep

Policjanci na haju po skonfiskowanej marihuanie

Teraz coś na poprawienie humoru. Na szczęście nie będzie ubawu po pachy z growerów czy konsumentów, którzy sami wpadli w pułapkę, lecz źródłem śmiechu będzie dwóch policjantów z Toronto w Kanadzie, którzy popełnili największy błąd swojego życia.

Jak podaje „High Times“ dwóch funkcjonariuszy policji podczas policyjnej racji na jedną z medycznych tak zwanych dispensary, czyli coś w rodzaju apteki konopnej, dwóch policjantów bezprawnie ukradło kilka produktów spożywczych zawierających marihuanę. Można wręcz powiedzieć, że od razu się na nie pokusili i skonsumowali i to jeszcze w trakcie trwania ich służby.

Jedak, jak wszyscy wiemy, karma powraca i to zazwyczaj podwójnie. A ci dwoje nie musieli na to długo czekać. Ze względu na to, że funkcjonariusze nie posiadali zbyt obszernej wiedzy na temat takich specjałów i początkowo nie odczuli żadnego działania, postanowili zjeść jeszcze więcej tego rodzaju pyszności.

My już wiemy, że jest to typowy błąd każdego początkującego. Stało się to, co w takiej sytuacji stać się musiało. Paranoja, stany lękowe i telefon alarmowy. Karetka nie przyjechała sama, a od razu w towarzystwie kolegów dwóch panów.

Mike McCormack, przewodniczący związku policjantów w Toronto potwierdził, że przeciwko funkcjonariuszom toczy się postępowanie w sprawie spożywania narkotyków w czasie służby i że zostali oni zawieszeni w służbie.

Nawet jeśli policjanci poczekaliby ze swoim czynem aż do lata, kiedy to w Kanadzie ma zostać dokonana legalizacja cannabisu, to nie wiadomo, czy mimo to mogliby oni podczas służby konsumować marihuanę.

Inne artykuły

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Policjanci na haju po skonfiskowanej marihuanie”

sklep thc

Inne portale o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:
cannapteka.pl, forum.haszysz.info, foto.thc-thc.com, najlepsze.kanabis.info, akseeds.nl, thc-thc.info, seedbay.pl, konopialeczy.com, foto.seedbay.info, powiew.com, thc-thc.tv, ufoseeds.com, seedbay.info, cbdleczy.com, thc-thc.com, thc-thc.net, blog.growers.pl,
forum.ganjafarmer.info, akseeds.com, wrzuta.growers.pl, akseeds.de, foto.haszysz.info, akseeds.pl, blog.thc-thc.com, outdoor.growers.pl, forum.kanabis.info, holenderskiskun.com, grubylol.com, thcland.pl, ganjafarmer.info, upload.kanabis.info, jamaicaseeds.pl,
kanabis.info, growenter.pl, foto.thc-thc.tv, haszysz.info, jamaica.com.pl, f2seeds.com, growenter.com, dutchseeds.pl, taniesianie.com, ultimateseeds.pl, news.kanabis.info, growers.pl, tritonseeds.com, indoor.growers.pl, upload.growenter.pl,

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.