nasiona marihuany, sklep

Celnicy zabezpieczyli w ciężarówce 120 kilogramów cannabisu

Przed samym Berlinem zatrzymano transport marihuany, który przywędrował aż z Hiszpanii. Najwidoczniej silne odmiany marihuany pochodzące z takich krajów jaka Hiszpania, Maroko czy Albania mogą w pozostałych krańcach Europy przynieść spory zarobek.

Tym samym angielscy podróżujący próbują z Półwyspu Iberyjskiego drogą wodną w wielkim stylu zaopatrzyć Wielką Brytanię w cannabis, a francuskim śledczym do spraw narkotykowych zdarza się po cichaczu importować 15 ton marihuany z Maroko w trakcie ich sfinansowanego przez państwo dnia pracy.

U naszych sąsiadów za Odrą też w każdy możliwy sposób trwają próby sprowadzenia tego zakazanego owocu w celu zarobienia kilku groszy, przy czym akurat niemiecka sieć dróg szczególnie nadaje się dla transportu tranzytowego przy pomocy ciężarówek.

Jeden, pojedynczy transport marihuany, który przywędrował z Hiszpanii i miał dotrzeć do Berlina, został pod koniec sierpnia na czas zatrzymany przez uważnych strażników celnych z Kontrolleinheit Verkehrswege Plauen Głównego Urzędu Celnego Erfurt. Urząd Celny Thüringen zabezpieczył 120 kilogramów cannabisu tylko w jednej ciężarówce.

Już 28 sierpnia celnicy w trakcie kontroli celnej na autostradzie A9 nieopodal Berg zatrzymali ową ciężarówkę i przebadali ją specjalnym urządzeniem RTG, które odkryło ukrytą w niej marihuanę. Kilka dni temu niemiecki portal prasowy pisał o całym zdarzeniu, ponieważ wydano już nakaz aresztowania kierowcy ciężarówki, który pochodzi z Rumunii.

Mężczyzna będzie musiał teraz odpowiedzieć za nielegalny wwóz znacznej ilości środków odurzających. Dokumenty, jakie 32-letni mężczyzna miał ze sobą wskazują na to, że nielegalna dostawa cannabisu wystartowała z Hiszpanii i była przeznaczona do sprzedaży na czarnym rynku w stolicy Niemiec.

O tym, że to zdarzenie nie stanowi pojedynczego przypadku świadczy jednoczesna i podobna sytuacja Sądu Okręgowego w Fuldzie (link), gdzie kilka dni temu rozpoczął się proces przeciwko 27-letniemu Włochowi.

W marcu tego roku został on skontrolowany na autostradzie A7 i miał mieć przy sobie 250 kilogramów marihuany o wartości rynkowej równej około 2,5 miliona euro. Najprawdopodobniej miał on ją transportować z Włoch do Niemiec w celu sprzedaży. Cóż, jak widać, przemytnik to też zawód, jednak nie zawsze opłacalny.

Inne artykuły

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sklep thc

Inne portale o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:
cannapteka.pl, forum.haszysz.info, foto.thc-thc.com, najlepsze.kanabis.info, akseeds.nl, thc-thc.info, seedbay.pl, konopialeczy.com, foto.seedbay.info, powiew.com, thc-thc.tv, ufoseeds.com, seedbay.info, cbdleczy.com, thc-thc.com, thc-thc.net, blog.growers.pl,
forum.ganjafarmer.info, akseeds.com, wrzuta.growers.pl, akseeds.de, foto.haszysz.info, akseeds.pl, blog.thc-thc.com, outdoor.growers.pl, forum.kanabis.info, holenderskiskun.com, grubylol.com, thcland.pl, ganjafarmer.info, upload.kanabis.info, jamaicaseeds.pl,
kanabis.info, growenter.pl, foto.thc-thc.tv, haszysz.info, jamaica.com.pl, f2seeds.com, growenter.com, dutchseeds.pl, taniesianie.com, ultimateseeds.pl, news.kanabis.info, growers.pl, tritonseeds.com, indoor.growers.pl, upload.growenter.pl,

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.