nasiona marihuany, sklep

Celnicy zabezpieczyli w ciężarówce 120 kilogramów cannabisu

Przed samym Berlinem zatrzymano transport marihuany, który przywędrował aż z Hiszpanii. Najwidoczniej silne odmiany marihuany pochodzące z takich krajów jaka Hiszpania, Maroko czy Albania mogą w pozostałych krańcach Europy przynieść spory zarobek.

Tym samym angielscy podróżujący próbują z Półwyspu Iberyjskiego drogą wodną w wielkim stylu zaopatrzyć Wielką Brytanię w cannabis, a francuskim śledczym do spraw narkotykowych zdarza się po cichaczu importować 15 ton marihuany z Maroko w trakcie ich sfinansowanego przez państwo dnia pracy.

U naszych sąsiadów za Odrą też w każdy możliwy sposób trwają próby sprowadzenia tego zakazanego owocu w celu zarobienia kilku groszy, przy czym akurat niemiecka sieć dróg szczególnie nadaje się dla transportu tranzytowego przy pomocy ciężarówek.

Jeden, pojedynczy transport marihuany, który przywędrował z Hiszpanii i miał dotrzeć do Berlina, został pod koniec sierpnia na czas zatrzymany przez uważnych strażników celnych z Kontrolleinheit Verkehrswege Plauen Głównego Urzędu Celnego Erfurt. Urząd Celny Thüringen zabezpieczył 120 kilogramów cannabisu tylko w jednej ciężarówce.

Już 28 sierpnia celnicy w trakcie kontroli celnej na autostradzie A9 nieopodal Berg zatrzymali ową ciężarówkę i przebadali ją specjalnym urządzeniem RTG, które odkryło ukrytą w niej marihuanę. Kilka dni temu niemiecki portal prasowy pisał o całym zdarzeniu, ponieważ wydano już nakaz aresztowania kierowcy ciężarówki, który pochodzi z Rumunii.

Mężczyzna będzie musiał teraz odpowiedzieć za nielegalny wwóz znacznej ilości środków odurzających. Dokumenty, jakie 32-letni mężczyzna miał ze sobą wskazują na to, że nielegalna dostawa cannabisu wystartowała z Hiszpanii i była przeznaczona do sprzedaży na czarnym rynku w stolicy Niemiec.

O tym, że to zdarzenie nie stanowi pojedynczego przypadku świadczy jednoczesna i podobna sytuacja Sądu Okręgowego w Fuldzie (link), gdzie kilka dni temu rozpoczął się proces przeciwko 27-letniemu Włochowi.

W marcu tego roku został on skontrolowany na autostradzie A7 i miał mieć przy sobie 250 kilogramów marihuany o wartości rynkowej równej około 2,5 miliona euro. Najprawdopodobniej miał on ją transportować z Włoch do Niemiec w celu sprzedaży. Cóż, jak widać, przemytnik to też zawód, jednak nie zawsze opłacalny.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.