nasiona marihuany, sklep

Nowe prawo. Złapią cię z krzakiem, zważą i ukarają również za łodygę

Nowe prawo. Złapią cię z krzakiem, zważą i ukarają również za łodygę, GrowEnter

Piotr Pacewicz, dziennikarz Gazety Wyborczej, w artykule z 25 maja 2015r., kolejny raz opisuje absurdy związane z polityką narkotykową w Polsce. Podczas, gdy na świecie rządy starają się złagodzić wojnę z narkotykami, widząc jej nieskuteczność i fatalne skutki uboczne, w Polsce robi się wszystko, żeby ją zaostrzyć.

Właśnie przegłosowano projekt zmiany definicji marihuany. Teraz to nie będzie, jak wszędzie, psychoaktywny produkt z kwiatostanu konopi, ale cała roślina. Od dziś definicja marihuany to już nie „kwiatowe lub owocujące wierzchołki konopi” ale „każda naziemna część rośliny„.

Nowe prawo. Złapią cię z krzakiem, zważą i ukarają również za łodygę, GrowEnter

Łodyga nie zawiera żadnych substancji zakazanych, ale i tak traktowana ma być, jako substancja, za którą można będzie orzec karę więzienia. O opamiętanie w tej sprawie apelowała szefowa Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej, ale została przez komisję poselską zignorowana. Wygrało lobby prokuratorsko-policyjne. Większa gramatura zarekwirowanego zioła, to wyższa kara i więcej zatrzymanych, bo z niewielkiej ilości, nagle zrobi się ilość wielka.

Nowe prawo. Złapią cię z krzakiem, zważą i ukarają również za łodygę, GrowEnter

Definicja „niewielkiej ilości” nadal nie jest przez rząd określona i daje szerokie pole do interpretacji prokuratorom. To znowu Sieć, instytucja pozarządowa, przesłała do prokuratorów wytyczne opracowane przez prof. Krajewskiego, żeby, jako niewielką uznać ilość do 10g marihuany.

Nowe prawo. Złapią cię z krzakiem, zważą i ukarają również za łodygę, GrowEnter

Marihuaną medyczną także nikt z rządu nie chce się zająć, mimo sugestii Trybunału Konstytucyjnego, że konieczna jest nowelizacja prawa, która w jednym miejscu dopuszcza, w drugim zaś zabrania stosowania marihuany jako leku. Również przyszły prezydent zapowiedział, jeszcze jako kandydat, że tymi sprawami zajmować się nie będzie. Nie należy się spodziewać, że inaczej zachowa się w przyszłym sejmie partia, z której pochodzi, czyli PiS. Mimo deklaracji o przywiązaniu do tradycji chrześcijańskich, nie można liczyć z tej strony na miłosierdzie wobec chorych, którym konopie mogłyby pomóc.

źródło: cannabisnews.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Nowe prawo. Złapią cię z krzakiem, zważą i ukarają również za łodygę”


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay uprawa, hodowla, w domu, na dworze, marihuany, konopi, poradnik akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.