nasiona marihuany, sklep

Snoop Dogg i Pharell łączą siły w reklamie marihuany!

Snoop i Pharell łączą siły w reklamie marihuany: duet nagrywa utwór dla jednego z dostawców medycznej marihuany w Kalifornii. Pharrell Williams i Snoop Dog podjęli się współpracy na rzecz promocji markowej marihuany medycznej. Utwór ”Lightning Strikes”, bo o nim mowa, pojawia się w reklamie Kurupt’s MoonRock – dostawcy marihuany do kalifornijskich aptek, gdzie sprzedawana jest jako produkt o właściwościach leczniczych. ”Czujesz jak uderza piorun!” wykrzykuje Snoop Dog w reklamie wskazując na słoik z kostkami marihuany pokrytymi olejem haszyszowym.

Ten właśnie wers wydaje się być też refrenem – Williams nuci go, gdy na ekranie pojawia się Snoop Dog skręcający jointa. Chwilę wcześniej Snoop zachęca do kupna produktów rapując ”Ja się rozkręcam/biorę co moje/Krypton moją planetą (. . .) chodź weź swój MoonRock/bo ze mnie jest G.”. Utwór opatrzony jest leniwym rytmem z wykrywalnym wpływem Auto-tune.Całość miejscami przypomina płytę ”Random Access Memories” duetu Daft Punk czy album Snoopa ”R&G (Rhythm & Gangsta): The Masterpiece” z 2004 roku. Co prawda Snoop i Williams nie pracowali razem przy okazji nagrywania ostatnich albumów, ale ta dwójka ma bogatą wspólną historię: kilka największych hitów Snoop Doga, w tym ”Drop it Like It’s Hot”, ”From Da Chuuuch to da Palace” i ”Beautiful” wyprodukowało the Neptunes, team producentów Williamsa. W reklamie Snoop w końcu wyłącza muzykę. ”Tyle na teraz. Nie mogę dać wam usłyszeć całego utworu” żartuje. ”Twój tyłek i tak usłyszał już zbyt wiele”.

Mimo że Pharell szeroko znany jest ze swojego uwielbienia dla zioła wciąż dziwi fakt, że zaangażował się w promocję legalnego obrotu narkotykami. MoonRock, przez media nazwany „najsilniejszym ziołem w naszej galaktyce”, zawładnąć ma tętniącym życiem rynkiem marihuany medycznej. Kurupt i jego wytwórca Dr Zodiak oferują dostęp do marihuany koncesjonowanym aptekom. Kurupt, dotychczas głównie znany z albumów hip-hopowych i jako członek Tha Dogg Pound, najwyraźniej próbuje zaistnieć w branży przedsiębiorców konopnych. Po utrzymanym w rytmach reggae Reincarnated (2013) oraz współpracy z Dam-Funk pod szyldem Snoopzilla, krążą słuchy że Snoop pracuje nad materiałem na swojego pierwszego rapowego longplaya od 2011 roku. Wnioskując z jednego z ostatnich wywiadów Williamsa będzie to album koncepcyjny. ”To o jednej z tych rzeczy, które wydają się tak oczywiste, że ludzie jakimś cudem nigdy jej nie zauważają” jak mówi producent w wywiadzie dla radia Power 106 z Los Angeles. ”Nasz materiał pomoże Ci zapomnieć o tym podejściu… Ale stary, płyta Snoopa jest lepsza od mojej” twierdzi artysta.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Snoop Dogg i Pharell łączą siły w reklamie marihuany!”


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.