nasiona marihuany, sklep

420 w Kanadzie i nie tylko…

TheMarijuanaDiet-702x336

Obrońcy konopi zjednoczyli się we wtorek by zadymić całą Kanadę w ramach protestu przeciw prohibicji marihuany.
Zwolennicy legalizacji marihuany świętują tak zawsze 20 dnia kwietnia, zapalając jointy o 4:20 miejscowego czas w różnych częściach kraju.
W Ameryce liczba 420 uważana jest za symbol marihuany. Niemal nikt nie pamięta już skąd wzięła się ta liczba, ale tradycja świętowania dnia marihuany utrzymywana jest od lat i wykroczyła już poza granice stanów Kanady i USA.
W Vancouverze, protest zaczął się wcześnie i przed południem, kilka tysiąca ludzi zebrało się na Georgia Street przy wejściu do miejskiej galerii sztuki.
Chmury dymu łagodnie unosiły się wśród tłumu. Herbatniki z haszyszem były rozprowadzane po $5 za trzy sztuki, a szeroka gama barwnych lufek i fajek zdobiła rozstawione tu i ówdzie stoiska.
W jednym rogu placu na zewnątrz galerii, dwaj ludzie powiesili transparent „Żadnego Więzienia Za Marihuanę.” Inny sztandar mobilizował Kanadyjczyków, by „Uwolnić Marihuanę.”
Przed godziną 4:20 plac w Vancouverze się zapełnił, entuzjaści marihuany stali ramię w ramę w ciasnym tłumie. Mocny deszcz nie wystarczył, by ich zniechęcić.
Owacje, oklaski i śpiewy pojawiły się gdy organizator uroczystości ogłosił, że magiczny moment przybył, o 4:21 duża chmura gęstego dymu uniosła się ponad tłumem…
Policjanci, przeważnie, przymykali oko na takie zgromadzenia.
Kilku policjantów pogardliwie obserwowało tłum w Vancouverze.
W Toronto, setki entuzjastów marihuany zbiegło się w centrum na placu Yonge-Dundas Square.
tu także policjanci stali i patrzyli jak szczęśliwa grupa paliła, tańczyła i grała na bębnach.
Tłum był pokojowy, policja zatrzymała jednak człowieka, który podobno wyciągnął pistolet. Rzecznik policji stwierdził, że funkcjonariusze nadal próbują potwierdzić, czy przedmiot ten rzeczywiście był bronią palną albo jej repliką.
Dym zawędrował też do Winnipeg w prowincji Manitoba.
Ponad 2,000 ludzi otwarcie paliło podczas, gdy kilkunastu funkcjonariuszy obserwowało tłum z oddali, nie podejmując żadnych kroków.
„Naszym głównym zadaniem tego popołudnia jest zapewnianie bezpieczeństwa,” powiedział Const. Jason Michalyshen, przedstawiciel policji w Winnipeg.
W Edmonton, powietrze także miało charakterystyczny aromat marihuany, którą zwolennicy degustowali na przed budynkiem władz.
Premier Ed Stelmach powiedział, że ich muzyka wprawiła w drżenie okna jego biura i nieco utrudniła mu pracę, ale nie przekonała go, by dołączyć się do tłumu.
Podobne sytuacje można było zaobserwować między innymi w Regina, Wiktorii i Calgary, Kolorado, Nowe Hampshire, Nowy Jork, Kalifornii i wielu innych stanach oraz miastach na całym świecie.
20 kwietnia rozpoczyna Global Million Marijuana March, który jest szeregiem prolegalizacyjnych demonstracji przeprowadzanych w wielu krajach na całym świecie. W ubiegłym roku marsz odbył się w 263 miastach.
W tym roku polski marsz wyruszy 29 maja z pod Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie o godzinie 15. Zapraszamy!

Inne artykuły

Hiszpańska partia Podemos żąda całkowitej legaliza... "Absurdalne jest, że Tequilla czy Gin są dostępne w sklepach, a marihuana jest nielegalna." Tak wypowiedział się sam Pablo Iglesias, szef trzeciej co ...
Dwie trzecie Amerykanów chce legalizacji marihuany... Jeśli spojrzymy za ocean to znajdziemy tam oprócz realizacji różnych modeli sprzedaży cannabisu w różnych stanach USA zdecydowaną większość społeczeńs...
Legalizacja w Afryce Południowej Sąd Najwyższy w południowoafrykańskim Western Cape zadecydował, że klasyfikacja cannabisu jako nielegalny środek jest sprzeczne z konstytucją. Sytuacj...
Izrael dekryminalizuje konsumentów cannabisu Przedstawiciele polityczni w Izraelu poczynili wielki krok w stronę legalizacji marihuany i zdecydowali się na zdekryminalizowanie osób, które ją zaży...
Srogie prawo terapeutyczne w Ohio Ohio to 25 amerykański stan, w którym zaakceptowano programy z medyczną marihuaną. W tym stanie już od dawna trwa walka o prawa pacjentów. Ogólnokrajo...
Badania naukowe na seniorach szokują koncerny farm... Kolejne badania naukowe opublikowane w lipcowym wydaniu "Health Affairs", tym razem na seniorach, szokują koncerny farmaceutyczne. W 2013 roku str...
thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sklep thc

Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.