nasiona marihuany, sklep

Choroby konopi – opadanie

Choroby konopi – opadanie, GrowEnter

Choroba ta występuje też pod nazwami Fusarium oxysporum albo Pythium debaryanum

SYMPTOMY: Choroba ta objawia się tym, że młode sadzonki, które kilka dni wcześniej wykiełkowały i mają kilka centymetrów wielkości, nagle i bez powodu się przewracają. Dolna część łodygi wydaje się być miękka i złamana. Może się wydarzyć też tak, że nasionka w ogóle nie wykiełkują.

OPIS: Takie zjawisko występuje przy zagrzybionej i za mokrej ziemi. U starszych roślin ta choroba może się objawiać przez stagnacyjny wzrost i obumierające, brązowe korzenie.

ZWALCZANIE: Jeśli łodyga się wygnie i przewróci na bok, to zazwyczaj jest już za późno na uratowanie rośliny. Przeciwko tej chorobie musimy działać prewencyjnie, zwracając uwagę na to, aby ziemia nie była przemoczona, tylko lekko wilgotna.

WYSTĘPOWANIE: średnio często

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay uprawa, hodowla, w domu, na dworze, marihuany, konopi, poradnik akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.