Snoop Dogg wydał dokument o austriackiej kulturze palaczy marihuany

Muzyk i aktor Calvin Cordozar Broadus, Jr., którego wszyscy najlepiej znamy jako Snoop Dogg (i przez pewien czas również jako Snoop Lion), słynie nie tylko z powodu swojej muzyki, ale i również ze swojej niekrytej miłości do palenia trawki.

Oczywiście już dawno zainwestował on w ciągle rosnący w Stanach Zjednoczonych biznes konopny i wydał na rynek własną markę zioła. W 2015 roku wraz z przedsiębiorcą medialnym Ted Chung stworzył on platformę Meery Jane, w której wszystko kręci się oczywiście wokół cannabisu.

Na tej platformie prezentuje on również samodzielnie kręcone filmiki i filmy, między innymi seria „Wide World of Cannabis“. W ramach tej serii przedstawiana jest cannabisowa kultura różnych państw. W dotychczasowych filmach Snoop Dogg przedstawia takie państwa jak Urugwaj, Alaska czy Indie.

Teraz zdecydował się na Europę, dokładniej mówiąc na Austrię. Łącznie ukazały się dwa odcinki na Merry Jane. Pierwszy pod tytułem „The Hazy State of Austrian Weed Laws“ przedstawiający sytuację prawną w Austrii jeśli chodzi o cannabis. Drugi odcinek nosi tytuł „The Pioneers of Medical Marijuana“, i jak sama nazwa wskazuje tematyzuje on zastosowanie marihuany w medycynie.

Obydwa odcinki nie zostały jednak wyprodukowane przez samego Snoop Dogga i jego spółki, a przez firmę produkcyjną z Salzburga Fuzion Collective, która w 2014 roku została założona przez reżysera Stefana Baumgartnera i kamerzystę Simona Fraisslera.

Seria „Wide World of Cannabis“ oraz inne filmy Merry Jane można również obejrzeć na kanale YouTube tej platformy.

Miłego oglądania 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany thc, potocznie zwanej trawką i konopi cbd.