sklep z nasionami marihuany, thc-thc.com

Marihuana jest 114 razy bezpieczniejsza niż alkohol

Jak pokazują najnowsze badania, szczególną uwagę należy zwrócić na walkę z alkoholem i tytoniem, a nie z marihuaną.

Marihuana jest 114 razy bezpieczniejsza niż alkohol, GrowEnter

Jak się okazuje, marihuana jest o wiele bezpieczniejszym „narkotykiem” od, chociażby alkoholu i papierosów, które co roku pochłaniają ogromną liczbę ofiar śmiertelnych. Jak pokazują badania opublikowane w czasopiśmie Scientific Reports, z powodu alkoholu umiera najwięcej osób, a zaraz po nim są heroina i kokaina.

W przeciwieństwie do tego, marihuana jest aż o 114 razy bezpieczniejsza niż alkohol, który jest najbardziej śmiercionośny ze wszystkich używek. Zarówno naukowcy jak i Światowa Organizacja Zdrowia uważają, że alkohol i inne używki są na tyle śmiercionośnie, że należy zaprzestać walkę z marihuaną i ją zdekryminalizować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay uprawa, hodowla, w domu, na dworze, marihuany, konopi, poradnik akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.