nasiona marihuany, sklep

Chorwacja zalegalizowała medyczną marihuane.

Chorwacja zalegalizowała medyczną marihuane., GrowEnter

Od jutra, 15 października, korzystanie z konopi indyjskich do celów leczniczych zostanie zalegalizowane dla pacjentów z chorobami takimi jak rak, padaczka, stwardnienie rozsiane czy AIDS.

Rozporządzenie w sprawie medycznej marihuany stwierdza, że leki zawierające tetrahydrokannabinol (THC), donabinol i nabilon będą mogły być podawane pacjentom, którzy będą mogli je kupić w aptece po okazaniu recepty.

Ministerstwo Zdrowia ostrzega, że uprawa konopi indyjskich w domu pozostaje nielegalna, a marihuana medyczna może być przepisywana jedynie przez lekarzy. Przepisy przewidują, że pacjent może otrzymać do 0,75g THC na miesiąc.

Chorwacja skupiła się na legalizacji konopi do celów leczniczych, kiedy człowiek mieszkający w wiosce niedaleko Rijeki, na wybrzeżu Adriatyku, został zatrzymany za uprawę roślin konopi indyjskich w swoim ogrodzie. Pacjent cierpiący na stwardnienie rozsiane, u którego policja przejęła około 20kg marihuany powiedział, że rośliny uprawiał na własny użytek, aby zrobić z nich olej, który łagodzi objawy jego choroby.

Jego przypadek zachęcił kilku innych pacjentów i lekarzy do publicznego rozpoczęcia debaty na temat oleju i samej marihuany, która pomaga w leczeniu wielu chorób.

Do tej pory w Chorwacji, olej był dostępny na czarnym rynku w cenie 300-600 euro za 10g. Chorwacja dołączy jutro do krajów UE, takich jak Hiszpania, Portugalia, Czechy i Holandia, które dopuszczają pewien stopień wykorzystania marihuany.

źródło: faktykonopne.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay uprawa, hodowla, w domu, na dworze, marihuany, konopi, poradnik akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.