sklep z nasionami marihuany, konopi, thc-thc.com

Metamfetamina Najprawdopodobniej Wywołuje Parkinsona

Szybki kick powodowany przez metamfetaminę może wywoływać chorobę Parkinsona. W aktualnych badaniach stwierdzono zmiany w mózgu i symptomy Parkinsona u byłych konsumentów metamfetaminy.

Metamfetamina Najprawdopodobniej Wywołuje Parkinsona, GrowEnter
Speed i metamfetamina powodują, że jesteśmy rozbudzenia i pełni energii. Bez wątpienia uwalniają one niepojęte siły. Jednak biorący wymienione narkotyki podejmują się bardzo dużego ryzyka. W obecnych badaniach udowodniono, że speed i metamfetamina powodują długotrwałe, a nawet nieodwracalne w mózgu zmiany.

Już w 2013 roku opublikowane możliwe wskazówki wpływu środków stymulujących na powiększenie regionu w mózgu zwanego substantia nigra. A jest to region, którego powiększenie często wyprzedza chorobę Parkinsona. Dotychczas choroba ta nie jest uleczalna, jednak istnieją sposoby na to, aby spowolnić jej rozwój i złagodzić objawy przy pomocy konopi.

Więcej na temat właściwości leczniczych konopi w artykule: Szerokie spektrum w oddziaływaniu Kannabisu i THC.

W przypadku speed’a i metamfetaminy pierwsze symptomy Parkinsona pojawiają się już po trzech latach od abstynencji. Nie dotyczy to ecstasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Metamfetamina Najprawdopodobniej Wywołuje Parkinsona”


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.