Czy muzyka stymuluje Twoje rośliny?

Muzyka i cannabis mają wiele wspólnego i pasują do siebie jak dwie połówki jabłka. Muzyka to sztuka, która trafia przez uszy do serca. Nie tylko ona sprawia, że zaznajemy duchowego spokoju. Jeśli skombinujemy ze sobą muzykę i cannabis, otrzymamy rozluźniającą i przyjemną atmosferę. Muzyka nas stymuluje. A jak jest z cannabisem? Czy muzyka ma na niego wpływ? Jak się okazuje, cannabis ma swój gust, jeśli chodzi o muzykę. Począwszy na Mozarcie, skończywszy na Heavy Metal…
czy-muzyka-stymuluje-twoje-roslinki-1
Muzyka Klasyczna i Cannabis
Najbardziej utalentowanym i znanym kompozytorem muzyki klasycznej jest niewątpliwie Mozart. Mimo, że on sam nigdy nie miał styczności z tą niezwykłą rośliną, to jego muzyka ma duży w pływ na jej kulturę. Niektórzy hodowcy twierdzą i głęboko w to wierzą, że muzyka Mozarta pomaga ich roślinom w kwitnieniu. Najbardziej polecane są Sonaty 11, 16 i 21. Także muzyka Beethovena wspomaga rozwój roślin. Przy tej muzyce rośliny mają rosnąć w pozycji bardziej wyprostowanej…

Można to zjawisko poniekąd wytłumaczyć. Rośliny są wrażliwe na stan naszego umysłu i samopoczucia. Muzyka klasyczna Ma w sobie coś niezwykłego, co powoduje, że stajemy się spokojniejsi i łagodniejsi.
Istnieją jednak jeszcze inne rodzaje muzyki, które mają wpływ na rośliny marihuany.

Heavy Metal i Cannabis
Marihuana nie reaguje na żaden rodzaj muzyki negatywnie. Jednak na muzykę klasyczną i Heavy Metal reagują one w sposób bardzo szczególny. Przy Heavy Metalu te rośliny nie tylko lepiej rosną, ale i też zwiększa się ich poziom THC.

Wiadomo, że ludzie już od stuleci puszczali muzykę swoim roślinom marihuany. Dokładniej mówiąc zaczęto to robić w roku 1848, gdy niemiecki profesor Gustav Fechner opublikował swoją książkę „Nanna”, gdzie opisuje on „życie duchowne roślin”. Od tego czasu naukowcy zadają sobie pytanie, czy w tej teorii tkwi chociaż trochę prawdy. Wykryto, że wibracje, które wytwarza muzyka, wspomagają fotosyntezę.

Ponadto można muzykę wykorzystać też w innym celu: aby zagłuszyć nasz sprzęt 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany thc, potocznie zwanej trawką i konopi cbd.