Co zrobić gdy zwierzak domowy zje Twoje zioło?

Jeśli zwierzaki domowe najedzą się trochę zioła, może to być bardzo nieprzyjemne doświadczenie dla nich samych, ale i też przysporzyć wiele zmartwień dla ich właściciela.
zwierzeta-domowe-na-haju-1
WPŁYW THC NA ZWIERZĘTA
Chociaż istnieją już smakołyki dla zwierząt domowych wzbogacone o CBD, THC ma bardzo inny na nie wpływ. Jeśli zwierzę skonsumowało marihuanę, może to być bardzo denerwujący czas jego posiadacza. Niektóre zwierzęta mogą dostać drgawek, a sam efekt THC może trzymać kilka dni, co sprawia, że ​​zwierzęta stają się bardzo niefortunne.

Większość weterynarzy jest jednoznaczna, że trawa nie jest aż bardzo toksyczna dla zwierząt domowych. Potrzeba by było około 1 funta lub więcej, aby wystąpiło zagrożenie życia. Zwierzę po prostu nie wie, co się z nim dzieje, więc nie jest to dla niego przyjemne doświadczenie. Efekty zależą też od zażytej ilości, wielkości zwierzęcia i mocy zioła.

W przypadku, gdy Twój pies dostał się do Twojej czekolady i jej posmakował, należy zgłosić się do weterynarza. Czekolada może być toksyczna dla psów, więc na pewno potrzebna jest fachowa pomoc. Najlepszym lekarstwem jest jednak czas. Zazwyczaj 24 godziny wystarczą, aby efekty ustąpiły. Jeśli po tym czasie nadal występują objawy, należy zapytać o radę weterynarza. Węgiel aktywowany dostępny w aptece może być wykorzystany do tego, aby wywołać u zwierzęcia szybszą absorpcję zawartości żołądka i wywołać wymioty, jeśli natychmiast zauważyłeś, czego on się najadł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany thc, potocznie zwanej trawką i konopi cbd.