nasiona marihuany, sklep

Kannabis na Jamajce

Jamajka to kraj, który nie wstydzi się swojej miłości do konopi. Jest to sławny hot spot i oczywistym jest, że najlepsze odmiany konopi pochodzą właśnie stamtąd. A to dzięki karaibskiemu klimatowi. jamajka-kannabis-prawo-1
Jamajczycy są w mediach zawsze przedstawiani w kolorach rasta i dużej chmurze dymu podczas palenia. Myślenie, że zioło można na Jamajce dostać praktycznie za darmo, bo rośne tam jak chwast, może się wydawać śmieszne. Można się śmiać, ale niekoniecznie tak jest.

Będziesz w szoku dowiadując się, że konopia najwyższej jakości kosztuje tam mniej niż pięć dolarów za uncję. W przeliczeniu jest to siedemnaście centów za gram, czyli ok 80 groszy.

Bez względu na to, co myślisz, konopia wcale nie jest w 100% legalna na Jamajce. Dopiero w 2014 roku Jamajczycy ogłosili, że dekryminalizują marihuanę do celów religijnych, badań oraz zastosowań medycznych. Ale nawet przy obowiązującym prawie, jej uprawa wciąż jest nielegalna. W codziennej praktyce, policja nie dbają szczególnie o konsumentów, ale jest skupia się na jej nielegalnej produkcji.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Kannabis na Jamajce”


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.