AK 47 feminizowane nasiona marihuany od Royal Queen Seeds

AK-47 jest wielokrotnie nagradzanym arcydziełem odmian konopi i to zasłużenie, ponieważ łączy w sobie najpopularniejsze cechy Sativy i Indici.royal-queen-seeds-ak-47-feminizowane-nasiona-marihuany-1
Ta średniej wielkości roślina jest wywyższana przede wszystkim za to, że jest łatwa w uprawie i daje obfite zbiory. Jest jedną z najszybciej rosnących odmian kolumbijskiej, meksykańskiej i afgańskiej 60% sativy i afgańskiej 40% indici. Jej kwiaty połyskują od żywicy, a wzdłuż głównej łodygi rośnie i dojrzewa kilka odgałęzień. Jest to naprawdę piękna roślina podczas dojrzewania.

Duże znaczenie ma cyrkulacja powietrza przy rosnącej AK-47, zwłaszcza przy uprawie w pomieszczeniach zamkniętych. Jej liczne żywiczne pąki mogą w ciepłym, nieruchomym otoczeniu paść ofiarą pleśni. AK-47 ma smak cytryny i skunka. Jest bardzo silną rośliną z bardzo silną aurą.

Doświadczeni hodowcy zalecają utrzymanie stosunkowo chłodnego otoczenia poniżej 22 stopni Celsjusza w okresie kwitnienia, aby wspomóc porost gęstych kwiatów i pąków. Jej intensywny aromat i wrażliwość na czynniki środowiskowe, takie jak zmiany temperatury powietrza powodują, że wiele hodowców uprawia je wewnątrz.

Chociaż jej poziom CBD jest z 15% dosyć niski, można wyraźnie zaobserwować efekty lecznicze. Poziom THC wynosi 19%.
Wewnątrz osiąga wysokość od 80 do 140 cm i przy uprawie outdoor od 130 do 170cm. Jednym z jej atrybutów, których doświadczyli jej hodowcy jest jej stosunkowo krótki czas kwitnienia w ciągu 53-63 dni. Jest gotowy do zbioru od początku do połowy października.

Jej autofloweringowa odmiana wydaje 425-475 gramów na metr kwadratowy w ciągu pięciu do siedmiu tygodni. Te kompaktowe rośliny rosną od 60 do 70 cm wewnątrz i 70 do 100 centymetrów zewnątrz i przynoszą obfite plony z zawartością THC 15%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany thc, potocznie zwanej trawką i konopi cbd.