Firma cannabisowa wykupuje całe miasto, aby stworzyć raj dla palaczy

Biznes cannabisowy to gigantyczna maszynka do produkowania pieniędzy, przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. Jednak aby zarabiać pieniądze, najpierw trzeba je dobrze zainwestować…

Duży amerykański producent cannabisu o nazwie American Green Inc. zdecydował się właśnie na bardzo szalony krok i wykupił w Kalifornii całe małe miasteczko, które nosi przemiłą nazwę Nipton.

Owe miasteczko mieści obecnie zaledwie dwudziestu mieszkańców, a swoje złote lata przeżywało dosłownie w złotych czasach, czyli około 120 lat temu, gdy wydobywano tam złoto.

Teraz więc pora nie na to złote złoto, a na to zielone. American Green Inc. nabyło ponoć tę malutką wioseczkę na własność za kwotę równą pięciu milionów dolarów i obecnie są tam śledzone różne liczne plany.

Według kanału informacyjnego CNN na dłuższą metę cała wioseczka ma zostać całkowicie przebudowana na miasto dla firm oraz inwestorów cannabisowych, jak i dla fanów tej rośliny.

Na początek w Nipton ma zostać zainicjowana produkcja wody z ekstraktem cannabisowym oraz jej rozlewnia. W przeciągu pierwszych półtora roku program ma objąć również hodowlę marihuany jak i produkcję różnych produktów spożywczych.

Turyści zainteresowani cannabisem mają mieć zapewnioną szałową rozrywkę poprzez otwarcie różnych sklepów oraz specjalnie stworzonych różnego rodzaju programów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany thc, potocznie zwanej trawką i konopi cbd.