sklep z feminizowanymi nasionami marihuany i konopi w wersji auto kwitnącej i szybko rosnącej

Firma cannabisowa wykupuje całe miasto, aby stworzyć raj dla palaczy

Biznes cannabisowy to gigantyczna maszynka do produkowania pieniędzy, przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. Jednak aby zarabiać pieniądze, najpierw trzeba je dobrze zainwestować…

Firma cannabisowa wykupuje całe miasto, aby stworzyć raj dla palaczy, GrowEnter

Duży amerykański producent cannabisu o nazwie American Green Inc. zdecydował się właśnie na bardzo szalony krok i wykupił w Kalifornii całe małe miasteczko, które nosi przemiłą nazwę Nipton.

Owe miasteczko mieści obecnie zaledwie dwudziestu mieszkańców, a swoje złote lata przeżywało dosłownie w złotych czasach, czyli około 120 lat temu, gdy wydobywano tam złoto.

Teraz więc pora nie na to złote złoto, a na to zielone. American Green Inc. nabyło ponoć tę malutką wioseczkę na własność za kwotę równą pięciu milionów dolarów i obecnie są tam śledzone różne liczne plany.

Według kanału informacyjnego CNN na dłuższą metę cała wioseczka ma zostać całkowicie przebudowana na miasto dla firm oraz inwestorów cannabisowych, jak i dla fanów tej rośliny.

Na początek w Nipton ma zostać zainicjowana produkcja wody z ekstraktem cannabisowym oraz jej rozlewnia. W przeciągu pierwszych półtora roku program ma objąć również hodowlę marihuany jak i produkcję różnych produktów spożywczych.

Turyści zainteresowani cannabisem mają mieć zapewnioną szałową rozrywkę poprzez otwarcie różnych sklepów oraz specjalnie stworzonych różnego rodzaju programów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.