nasiona marihuany, sklep

Indonezja: mężczyzna hodował marihuanę dla chorej żony – zmarła podczas jego odsiadki

Możemy w naszym absurdalnym kraju narzekać na bezużyteczne i wrogie człowiekowi prawo dotyczące cannabisu – jednak jeśli chodzi o absurdy prawa, to u nas w Europie Środkowej jesteśmy dopiero na półmetku wariacji i nie dorastamy do pięt innym krajom.

Jakim? Ano na przykład Indonezja. Panuje tam wyjątkowo srogie prawo. Jest to kraj, w którym na przełomie ostatnich lat, a dokładniej mówiąc odkąd nowy Prezydent Joko Widodo rozpoczął swoją kadencję, aż 18 ludzi straciło życie z powodu drobnych przestępstw związanych z narkotykami, a nawet obcokrajowiec może za posiadanie jointa powędrować aż na rok za kratki.

To samo przytrafiło się pewnemu 25-latkowi pochodzącemu z Australii na Bali. Może on się jedynie cieszyć, że w całym nieszczęściu na szczęście nie przeszła żądana przez Prokuraturę kara 4 lat pozbawienia wolności.

Ale nie chodzi tutaj o ten przypadek a o inny, który jeszcze bardziej wprowadza w stan złości i niedowierzania. Pewien mężczyzna z Indonezji stanął przed Sądem, ponieważ hodował on cannabis, aby móc nim leczyć swoją śmiertelnie chorą żonę.

Mężczyzna został aresztowany w lutym tego roku i skazany na osiem miesięcy pozbawienia wolności, a Sąd w mieście Sanggau dodatkowo zasądził karę pieniężną równą w przeliczeniu około 250.000 złotych.

Żona skazanego chorowała na chorobę rdzenia kręgowego. Niestety zmarła na trzy tygodnie po jego zatrzymaniu.

Przypadek ten wzbudził w tym Południowoazjatyckim kraju wiele zainteresowania. Wielu ludzi obstawało po stronie skazanego mężczyzny i żądało jego uniewinnienia, ponieważ nie uprawiał on cannabisu w celu jego sprzedaży czy też dla własnego użytku.

Obrona mężczyzny planuje teraz wnieść apelację i odwołać się od wyroku.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Indonezja: mężczyzna hodował marihuanę dla chorej żony – zmarła podczas jego odsiadki”


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.