sklep z nasionami marihuany, thc-thc.com

Jeśli nie używasz młynka, jest szansa, że palisz fekalia i inne bakterie

Jeśli nie używasz młynka, jest szansa, że palisz fekalia i inne bakterie , GrowEnter

Badania Time Magazine niedawno wykazały, że ludzie mają brudne ręce, a 1 na 6 telefonów komórkowych zawiera ślady kału. Jak myślisz, ile takich bakterii ląduje na marihuanie, którą palisz?

Dotykanie marihuany przed jej spaleniem jest nieuniknione, ale kruszenie jej palcami sprawia, że wiele bakterii z palców ląduje na niej, a następnie trafia do Twoich płuc.

“Ludzie rozprzestrzeniają bakterie kałowe nie tylko na swoje telefony, ale na wszystko czego dotykają. Bakterie E. coli mogą zostawać na rękach i innych powierzchniach przez wiele godzin, zwłaszcza w ciepłych warunkach (takich jak ekran telefonu), i łatwo je przenieść na klamkę, klawiaturę komputera, żywność i innych ludzi – tak samo w drugą stronę. Jeśli bakterie kałowe znajdują się na Twoim telefonie, a następnie umyjesz ręce i ponownie będziesz obsługiwać telefon, właśnie ponownie zabrudziłeś swoje czyste ręce.”

Jeśli to Cię nie przekonało, oto kilka kolejnych powodów, by używać młynka.

2. Młynek oddziela pyłek

Jeśli nie używasz młynka, jest szansa, że palisz fekalia i inne bakterie , GrowEnter

Jednym z największych atutów grinderów jest fakt, że oddzielają one pyłek. Jest on o wiele silniejszy niż sama roślina, i jest jak nagroda dla palaczy trawki, jeśli uzbierają go odpowiednią ilość. Można nim posypać wierzch nabitego cybucha lub dodać go do jointa, a w niektórych przypadkach do żywności. To jest jak wisienka na torcie.

3. Młynki są opłacalne

Jeśli nie używasz młynka, jest szansa, że palisz fekalia i inne bakterie , GrowEnter

Młynki kruszą kwiaty o wiele lepiej niż ludzkie ręce. Grinder pomoże zaoszczędzić pieniądze, bo po zmieleniu wychodzi więcej kruszonki niż podczas kruszenia palcami.

4. Świetne miejsce do przechowywania trawki

Jeśli nie używasz młynka, jest szansa, że palisz fekalia i inne bakterie , GrowEnter Jeśli nie lubisz wszędzie unoszącego się zapachu gandzi, to młynek będzie dobrym miejscem do przechowania suszu. Przy okazji kiedy już tam będzie, wszystko znajdziesz w jednym miejscu.

Młynki są niezbędnym narzędziem dla tych, którzy chcą zminimalizować czas potrzebny na przygotowanie suszu, ale również pozwalają zredukować ilość bakterii, które zwykle zostałyby przeniesione z palców na topy.

źródło: faktykonopne.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay uprawa, hodowla, w domu, na dworze, marihuany, konopi, poradnik akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.