Jeśli nie używasz młynka, jest szansa, że palisz fekalia i inne bakterie

Badania Time Magazine pokazują, że co szósty telefon komórkowy ma na sobie ślady kału. Nie wspominając już o pieniądzach, które cały czas są w obrocie, aż strach pomyśleć, jak zanieczyszczamy swoją marihuanę przez niemycie rąk. Jeszcze bardziej na zanieczyszczenia narażamy ją, gdy ją kruszymy gołymi palcami, ponieważ wtedy dosłownie wcieramy w nią brud z naszych palców. Bakterie E. coli, o których mowa, utrzymują się na naszych dłoniach przez długi czas, zwłaszcza jeśli mają ciepłe warunki.

Dlatego też warto jest używać młynka do swojej marihuany.

Młynek oddziela pyłek

Oddzielanie pyłku od reszty materiału to jedna z największych zalet grinderów, gdyż ma on znaczenie większą moc. Jeśli nazbierasz go dostatecznie dużo, to możesz go użyć do posypania wierzchu nabitego już cybucha albo dosypać do jointa.

Młynki są opłacalne

Młynki o wiele lepiej radzą sobie z kruszeniem pąków niż nasze palce i mielą je bardzo drobno, przez co otrzymujemy więcej materiału do palenia.

Świetne miejsce do przechowywania trawki

Jeśli nie chcesz nosić marihuany w woreczkach foliowych, bo chcesz być eko, albo nie chcesz, żeby zapach marihuany Cię zdradzał, to najlepszym sposobem będzie przechowywanie jej właśnie w młynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany thc, potocznie zwanej trawką i konopi cbd.