sklep z nasionami marihuany, thc-thc.com

Kwaśniewski: może marihuana powinna być dostępna w handlu?

Jeśli szkodliwość marihuany jest rzeczywiście niższa niż nikotyny, to marihuana powinna być dostępna w handlu na podobnej zasadzie jak papierosy. Legalizacji marihuany przeciwstawia się nie tylko ONZ i Światowa Komisja ds. Polityki Narkotykowej, ale także instytucje, które powstały w ramach walki z narkomanią. Dysponują olbrzymimi pieniędzmi i są zainteresowane swoim istnieniem, a nie tym, żeby liberalizować przepisy – mówi na łamach „Newsweeka” Aleksander Kwaśniewski.

Kwaśniewski: może marihuana powinna być dostępna w handlu?, GrowEnter

Były prezydent, który w 2000 roku podpisał ustawę nakazującą karanie więzieniem za posiadanie nawet minimalnej ilości marihuany, dziś przyznaje, że to był błąd. Przyznał sie do tego m.in. w tekście opublikowanym na łamach „New York Timesa”.

– Jeżeli po tylu latach obowiązywania ustawy nie mamy mniej narkomanii, tylko mnóstwo ludzi, którzy są ofiarami wymiaru sprawiedliwości, mają wyroki, a przez to kłopoty ze znalezieniem pracy, to trzeba coś z tym zrobić – argumentuje.

Zdaniem Aleksandra Kwaśniewskiego powinniśmy rozpocząć prace nad depenalizacją marihuany w Polsce. Podkreśla on jednocześnie, że kwestia jej ewentualnej legalizacji wymaga „długiej dyskusji nie tylko polityków, ale przede wszystkim ekspertów”.

Czy uważasz, że marihuana powinna być w Polsce zalegalizowana? Podyskutuj na forum!

Pytany o głośny w ostatnich tygodniach przypadek oskarżenia znanej piosenkarki Kory Jackowskiej o posiadanie marihuany były prezydent mówi jednoznacznie: „dajcie Korze spokój”. – W jej przypadku trzeba zastosować przepis uznający małą szkodliwość czynu – przekonuje Kwaśniewski.

– Możemy mieć tylko nadzieję, że pani przypadek spowoduje refleksję u ustawodawców, u prokuratorów. Może musi pani trochę pocierpieć, żeby odegrać w całej sprawie pozytywną rolę? – mówi dalej.

– Nie czuję się predystynowana do roli Chrystusa narodu i nie bardzo wierzę, że mój przypadek coś zmieni – odpowiedziała Kora, która razem z byłym prezydentem dyskutowała na łamach tygodnika „Newsweek”.

(Newsweek, RZ)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay uprawa, hodowla, w domu, na dworze, marihuany, konopi, poradnik akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.