sklep z nasionami marihuany, thc-thc.com

Marsz Wyzwolenia Konopi 29.05.2010

Marsz Wyzwolenia Konopi 29.05.2010, GrowEnter

Wielotysięczne pochody demonstrujące światu bezsensowności międzynarodowej polityki antynarkotykowej względem marihuany przechodzą przez największe miasta w wielu krajach dzięki inicjatywie lokalnych konopnych społeczności. Zakazane owoce konopi indyjskich przyciągają na te imprezy każdego roku coraz liczniejsze tłumy, żądne wolnej uprawy. Maj to miesiąc szczególny, dla naszego klimatu sezon siewny najlepszego przemysłowego outdoor. Stąd impreza , jako swojego rodzaju święto siewów idealnie trafia w gusta tych zainteresowanych.

W Polsce w tym roku zasiewy się wydłużą. Rosnąca popularność akcji Otwarta Pestka i przedłużające się – jak to w Polsce – chłody, dały szansę nacisk na koordynację organizacji marszu z rozdawaniem materiału siewnego. Przemysłowego. Cały przemysł konopny decyduje się marszem uczcić i podsumować sezon siewny, przebłagać bóstwa o udane zbiory.

Cel jest oczywisty, szczególnie w Polsce – po tegorocznej zmianie regulacji w Czechach, perspektywy liberalizacji polityki antynarkotykowej w Polsce stały się bliższe i pewniejsze, niż kiedykolwiek do tej pory. Niewykluczone, że proponowane przez władze rozwiązania prawne w ramach liberalizacji nie zgodzą się użytkownicy i powstanie spór o kształt rozwiązań prawnych wyznaczających de facto zakres wolności. Tym razem inicjatorzy Postawią władzy jasne zasady rozliczenia przeszłości i uporządkowania na przyszłość spraw bieżących. Punktem zwrotnym ma być obywatelski projekt ustawy w ramach FREEHEMPZONE którego podpisywanie od początku maja. Naprawdę dużo zależy od tegorocznego eventu, więc tym razem wypada przybywać tłumnie ze wszystkich stron. Aktywizuj się i marsz!

Zbiórka w tym roku 29 maja, pod pałacem kultury w Warszawie. Każdy trafi, przynajmniej jeśli widział plakat. Planowana wydłużona i urozmaicona trasa przemarszu. W programie wiele godzin autentycznej rozrywki, od prezentacji radosnej twórczości uczestników po obywatelskie formy protestu pod Stołeczną Komendą. Niejeden przechodzień dostanie wypieków – tegoroczna akcja po prostu zawstydzi wszystkich. W ramach marszu – darmowe pestki, kolejna płyta wytwórni PROTESTSONG i specjalne wydanie gazety Idealistka.

Bilet grupowy na pociąg można nabyć w ramach Inicjatywy Wolne Konopie w każdym mieście wojewódzkim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Marsz Wyzwolenia Konopi 29.05.2010”


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay uprawa, hodowla, w domu, na dworze, marihuany, konopi, poradnik akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.