sklep z nasionami marihuany, konopi, thc-thc.com

Marycha na moście w Cieszynie

Od 1 stycznia w Czechach będą obowiązywały tak zwane „limity bezkarności” mówiące o dozwolonej ilości narkotyków, jaką można bezkarnie posiadać. Dotyczy to nie tylko marihuany, której dozwolona dawka do 15g, ale i do 1,5g heroiny, 1g kokainy, 2g metaamfetaminy, do 4 tabl. ekstazy i do 5 tabl. LSD.

Marycha na moście w Cieszynie, GrowEnter

To jednak nie koniec zmian. Czechom pozwala się również na uprawę do pięciu krzaczków konopi indyjskich w zaciszu domowym i do 40 grzybów halucynogennych. Problem leży teraz po polskiej stronie Cieszyna, gdyż, jak przyznaje burmistrz tego miasta Bogdan Ficek, trudno będzie wytłumaczyć polskiej młodzieży, aby nie sięgała po narkotyki, jeśli sąsiedzi z zagranicy mają do nich tak łatwy dostęp. Miasto już planuje antynarkotykową akcję edukacyjną w szkołach.

Dla Polaków dobra wiadomość jest taka, że będą mogli oni legalnie zapalić marihuanę na którymś z dawnych mostów granicznych na Olzie. Oczywiście pod warunkiem, że nie przejdą ze skrętem na polską części miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.