nasiona marihuany sklep, nasiona konopi

Plantacja konopi w komputerze

Policjanci zlikwidowali domową uprawę konopi indyjskich. Narkotyczne rośliny rosły w komputerze, a dokładnie w jego obudowie. Młodemu mężczyźnie grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

mini-plantacja-marihuany-pc-box-737728

Wczorajsze (11.03) przeszukanie w domu 24-latka z jednej z pod mogileńskich wsi, to wynik rozpoznania mogileńskich kryminalnych prowadzonego w zakresie przestępczości narkotykowej. Śledczy weszli do domu młodego mężczyzny przed południem. W jednym z pomieszczeń, w obudowie komputera odkryli mini uprawę konopi indyjskich. Młode narkotyczne rośliny miały cieplarniane warunki. Obudowa komputera była dobrze przystosowana do tego typu hodowli. Policjanci znaleźli też w mieszkaniu przeszło 50 gramów marihuany.

Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali podejrzewanego o nielegalną uprawę. Niedługo potem mężczyzna, w mogileńskiej komendzie, usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa uprawy i posiadania narkotyków. Grozi mu za to do 3 lat pozbawienia wolności. Śledczy pod nadzorem prokuratora badają szczegółowe okoliczności sprawy.

feminizowane nasiona marihuany, konopi, thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej cbd

sklep z nasionami marihuany, thc-thc


Ta witryna growenter.pl wykorzystuje pliki cookies.