nasiona marihuany, sklep

Akcje Tilray lecą w dół

Akcje kanadyjskiego przedsiębiorstwa Tilray osiągają ostry spadek.

W zeszły poniedziałek akcje Tilray zanotowały końcowy kurs poniżej 100 dolarów, co daje mocny minus o 15-19 procent i w rekordowych wynikach straciły o ponad połowę na wartości.

Spadek akcji nie jest niczym nieoczekiwanym, gdyż już od jakiegoś czasu inwestorzy próbują sprzedać swoje udziały. Obecnie są one w obrocie po mniej niż 100 euro.

Istnieją oznaki, że to jeszcze nie koniec niskich lotów. Nie można jeszcze powiedzieć czy i o ile jeszcze akcje pójdą w dół.

Dla porównania w poniedziałkowy poranek (24.09.2018) o godz. 10:25 akcje kosztowały już tylko 90 euro. W zeszły czwartek cena ta wynosiła jeszcze ponad 268 euro.

Eksperci jeśli chodzi o akcje cannabisowe mówią o rajdzie kursów, co ostatnio można było obserwować w przypadku bitcoina. W przeciągu kilku miesięcy papiery Tilraya u Nasdaq wzrosły z 20 do ponad 300 dolarów, co daje plus ponad 1400 procent.

Teraz inwestorzy są konfrontowani z odwrotną sytuacją. Nie wiadomo, czy uda się jeszcze akcjom Tilray z powrotem wspiąć na szczyt, ale eksperci radzą być cierpliwym.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.