Akcje Tilray lecą w dół

Akcje kanadyjskiego przedsiębiorstwa Tilray osiągają ostry spadek.

W zeszły poniedziałek akcje Tilray zanotowały końcowy kurs poniżej 100 dolarów, co daje mocny minus o 15-19 procent i w rekordowych wynikach straciły o ponad połowę na wartości.

Spadek akcji nie jest niczym nieoczekiwanym, gdyż już od jakiegoś czasu inwestorzy próbują sprzedać swoje udziały. Obecnie są one w obrocie po mniej niż 100 euro.

Istnieją oznaki, że to jeszcze nie koniec niskich lotów. Nie można jeszcze powiedzieć czy i o ile jeszcze akcje pójdą w dół.

Dla porównania w poniedziałkowy poranek (24.09.2018) o godz. 10:25 akcje kosztowały już tylko 90 euro. W zeszły czwartek cena ta wynosiła jeszcze ponad 268 euro.

Eksperci jeśli chodzi o akcje cannabisowe mówią o rajdzie kursów, co ostatnio można było obserwować w przypadku bitcoina. W przeciągu kilku miesięcy papiery Tilraya u Nasdaq wzrosły z 20 do ponad 300 dolarów, co daje plus ponad 1400 procent.

Teraz inwestorzy są konfrontowani z odwrotną sytuacją. Nie wiadomo, czy uda się jeszcze akcjom Tilray z powrotem wspiąć na szczyt, ale eksperci radzą być cierpliwym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany thc, potocznie zwanej trawką i konopi cbd.