nasiona marihuany, sklep

Jamajka chce uprawiać medyczną marihuanę

Do końca roku po drugiej stronie Atlantyku wielu ludzi będzie mogło legalnie zakupić oraz spożywać cannabis. W Kanadzie i większej części Stanów Zjednoczonych fala legalizacyjna zalewa stany i wiele krajów. Jednak również w innych częściach świata społeczna i prawna liberalizacja cannabisu brnie coraz bardziej naprzód.

Wspólnota państw karaibskich CARICOM, która składa się z 15 państw, otrzymała zalecenia od Regional Marijuana Commission, która ma zbudować i koordynować nowo powstałą gospodarkę cannabisową pomiędzy wyspami. Głównym celem ma być odgrywanie ważnej roli na światowym rynku medycznej marihuany jako region eksportowy. Wiele jest jednak jeszcze w tej kwestii do zrobienia, ponieważ nie wszędzie jeszcze zostały stworzone dla tego warunki.

Dekryminalizacja na Jamaice
Rząd w Kingston na początku 2015 roku zezwolił na posiadanie i spożywanie cannabisu. Można legalni posiadać przy sobie dwie uncje, czyli 56,6 gramów i zaciszu domowym spożywać cannabis. Czynienie tego w miejscach publicznych nadal jest niedozwolone.

Również uprawa oraz sprzedaż cannabisu są zabronione, jednak w większości przypadków jest to przez urzędy po prostu lekceważone. Legalizacja jest z wielu punktów widzenia dobra i ważna dla Jamajki, zarówno dla sytuacji biedniejszych mieszkańców jak i dla turystyki oraz gospodarki.

Konkurencyjność poprzez spółki
Jamajka zdaje się być gotowa na kolejny krok. Minister przemysłu, rolnictwa, handlu i rybołówstwa, Audley Shaw, nie chce zjednaczać małych rolnictw konopnych z wielkimi producentami. Powinni oni założyć spółki, które razem będą w stanie wyprodukować i pokryć zapotrzebowanie na medyczną marihuanę. Taka spółka będzie mogła złożyć podanie u Cannabis Licensing Authority (CLA) o licencję do produkcji medycznych konopi.

W ten sposób Shaw chce zapewnić, że przemysł cannabisowy oraz rynek nie będą dostępne tylko i wyłącznie dla większych przedsiębiorstw. To właśnie tym małym producentom trzeba umożliwić wstęp na nowy światowy rynek medycznej marihuany.

Najwidoczniej Jamajka ma zamiar należeć do pionierów jeśli chodzi o medyczną marihuanę w obrębie Karaibów, a wielu ludzi tego też właśnie oczekuje od nacji reggae. Taki kraj jak Jamajka, który jeśli chodzi o uprawę oraz doświadczenie związane z marihuaną z pewnością może być w stanie wyprodukowania bardzo dobrej jakości medycznej marihuany dla światowego rynku i wielu pacjentów ucieszyłby fakt importowania medycznej marihuany do innych krajów.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.