sklep z nasionami marihuany, thc-thc.com

Piwo bezalkoholowe z 6,5mg THC

Kanadyjczycy stworzyli pierwsze piwo na świecie, które prawie całkowicie zawiera cannabis.

Piwo bezalkoholowe z 6,5mg THC, GrowEnter

Kanadyjski Start-up o nazwie Province Brands właśnie znajduje się w trakcie wprowadzenia na rynek pierwszego na świecie piwa cannabisowego. Dlaczego pierwszego? Piwo z kwiatów konopi istnieje już od dawna, jednak nie takie, jak to.

Podczas gdy piwa konopne, które, na przykład często mammy okazję zasmakować na różnych eventach czy targach konopnych, są jedynie doprawiane konopią, ale w gruncie rzeczy powstały w konwencjonalny sposób z chmielu oraz słodu, to kanadyjskie piwo cannabisowe w całości wytwarzane jest z liści, łodyg oraz korzeni rośliny cannabisu z dodatkiem odrobiny chmielu.

Alkoholu, który nieunikanie powstaje w trakcie procesu fermentacji, ten napój akurat nie będzie zawierał. W dalszym procesie produkcyjnym zostanie on odfiltrowany. Zamiast tego każda butelka będzie zawierała około 6,5 mg THC.

Smak piwa opisywany jest na nieco mniej słodszy niż zwykłe piwo, a wywoływany przez nie High jest szybko nadchodzący, co przy produktach cannabisowych jest raczej rzadko spotykane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay uprawa, hodowla, w domu, na dworze, marihuany, konopi, poradnik akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.