sklep z nasionami marihuany, konopi, thc-thc.com

Cannabis a przedwczesna śmierć

Okazuje się, że spożywanie cannabisu może wiązać się z silną redukcją przypadków przedwczesnej śmierci.

Cannabis a przedwczesna śmierć, GrowEnter

Cannabis, ta niby tak niebezpieczna substancja to jedyny narkotyk na świecie, który jeszcze nigdy nie spowodował u człowieka śmierci. Najgorsze co najwyżej jest tylko to, że nadal jest on zakazany.

Teraz jednak nadchodzi dobra wiadomość: Thomas M. Clark, kierownik biologicznego instytutu w South Bend (USA), mówi, że według jego analizy cannabis ma związek ze zmniejszoną liczbą nadwagi, cukrzycy, przypadki śmiertelne z powodu uszkodzeń mózgu, spożywania alkoholu, spożywania różnych leków, wypadków drogowych i spowodowanych nadużyciem opiatów.

Clark pisze, że „Analiza przepowiada rocznie szacowane 23.500 do 47.500 zapobiegnięte przypadki śmierci, jeśli medyczna marihuana byłaby legalna w całym kraju. Liczba potencjalnych powodów zredukowanej śmiertelności poprzez cannabis została stwierdzona, jednak z analizy wykluczona, ponieważ brakowało kwantytatywnych danych. Szacowania nie doceniają rzeczywistego wpływu spożywania cannabisu na przedwczesną śmierć.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.