Doustne przyjmowanie marihuany

Doustne przyjmowanie marihuany pozwala nam na wiele możliwości. Działanie, jego długość i intensywność są przy tym bardzo zróżnicowane. Najczęściej jej działanie odczuwamy po 60 – 120 minutach od zażycia, czasem też później. A samo działanie jest też zależne od dawki, jaką przyjęliśmy. Im mniejsza dawka, tym krótsze działanie i na odwrót. Intensywność jest najczęściej bardzo wysoka.

Przyjmuje się, że marihuana konsumowana doustnie ma 3 – 4 razy silniejsze działanie niż palona albo inhalowana. Taka ma działanie do 1,5 godziny. Zjedzona działa nawet do 5 godzin! Ze względu na to, że każdy organizm inaczej pracuje, nie da się ustalić dokładnej dawki. Niektórzy odczuwają je już po 0,3 gramach, inni jeszcze nie.

Zasadniczo zawsze zaczynamy od małych dawek przy doustnej konsumpcji. Jeśli przykładowo mamy 10g cannabisu w 100g masła, to musimy zjeść 10g masła, aby przyjąć do siebie 1g marihuany.

Po zażyciu odczuwamy zazwyczaj głębokie odprężenie, czasami mamy też halucynacje. Własne ciało jest bardzo intensywnie odczuwane, zwłaszcza oddech i bicie serca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany thc, potocznie zwanej trawką i konopi cbd.