Płyta winylowa do palenia

Śpiewająca, trzeszcząca płyta haszyszowa. Zespół „Slightly Stoopid“ wytłoczył płytę winylową, którą można palić.

Płyta winylowa do palenia, GrowEnter

Amerykański zespół „Slightly Stoopid“ to idealny wybór dla tych, którzy lubują się w muzyce stylu reggae i innych zwariowanych brzmień. Kapela grająca od 1994 roku składa się z 6 osób i pochodzi z San Diego.

Robią oni „ręcznie robioną” muzykę typu „fusion”, którą można przypisać wszystkim kierunkom muzyki. „Slightly Stoopid“ łączą swoją twórczością kalifornijski folk, rock, reggae, bluesa z elementami hip-hopu, funku, metalu i punku. Dla każdego coś dobrego i to w dodatku na wysokim muzycznym poziomie.

To, że muzycy od dawna cenią sobie kontakt z psychoaktywnymi substancjami już od dawna nie jest tajemnicą. Teraz wpadli oni na genialny pomysł. I udowodnili to dodatkowo oddając hołd starej dobrej czarnej płycie winylowej. Ale zamiast poliwinylchloridu użyli czegoś kompletnie innego do jej wyprodukowania – haszyszu.

Pierwsze dwa prototypy tej płyty z utworem „Dubbington” są już gotowe, ale pozostają dużo do życzenia. W planach jest trzecia płyta, która za pomocą specjalnego dopasowania dźwięku, aby brzmiała ona jeszcze lepiej.

Wyprodukowanie takiej płyty to koszt 6000$ za sam materiał. Zespół ma w planach swoje płyty wydać na aukcje, jednak podkreśla, że są to dzieła sztuki, a nie materiał do palenia. Dochody ze sprzedaży zostaną przekazane na badania naukowe w kierunku raka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarz do “Płyta winylowa do palenia”


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.