sklep z nasionami marihuany, thc-thc.com

W Colorado palenie marihuany stało się religią

W narodowy dzień cannabisu w Colorado otworzono kościół o nazwie International Church of Cannabis.

W Colorado palenie marihuany stało się religią, GrowEnter

Już od pewnego czasu zainteresowani przyjaciele konopi wiedzieli, że w Colorado zainicjowano bardzo duchowny projekt o którym niewierzący mogliby tylko pomarzyć. Jeden z kościołów w stolicy Colorado, Denver, został artystycznie przebudowany, aby zapewnić wierzącemu społeczeństwu nowy punkt rozruchu.

W ten sposób powstał International Church of Cannabis, który po wielu prawnych przeszkodach mógł w narodowy dzień konopi świętować swoje otwarcie. Tym samym palenie marihuany stało się w Colorado nową religią.

Jako „Elevationists” oznacza się liczące 200 członków zgromadzenie, które nie wymaga konwersji do nowo utworzonej wiary i kościoła. Nie ma ono w swojej doktrynie żadnych autorytarnych struktur, boskich przykazań lub nie do omówienia tematów tabu.

Pokłada się jednak wiele starań w to, aby pomóc inspirować ducha wiernych oraz wykorzystać pąków tej świętej rośliny jaką jest konopia, aby wydobyć z ludzi ich najlepsze siły, aby lepsza wersja samych siebie miała jak najlepszy wkład w życie społeczności.

Dokładnie 20 kwietnia 2017 roku mogli zostać powitani i być przyjęci w kolorowych salach International Church of Cannabis pierwsi goście, gdzie w skromnym gronie należycie obchodzono dzień konopi. Nie obyło się też sprzeciwów prawnych jeszcze w sam poranek otwarcia, na szczęście jednak wszystko dobrze się skończyło.

Wszyscy goście mogli pod legalnym wpływem cannabisu podziwiać niesamowite malowidła na ścianach kościoła, które własnoręcznie wykonał hiszpański malarz Okuda San Miguel przekazując im porządną dawkę psychodelicznej mocy.

Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad przeżyciem kilku upojnych dni w Denver, to w kraju nieskończonych możliwości na pewno nasuwa się kilka wspaniałych możliwości. W Colorado istnieje już sieć hoteli, która specjalizuje się w klienteli lubiącej zioło i pod hasłem Bud + Breakfast zaprasza do przenocowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay uprawa, hodowla, w domu, na dworze, marihuany, konopi, poradnik akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.