W Colorado palenie marihuany stało się religią

W narodowy dzień cannabisu w Colorado otworzono kościół o nazwie International Church of Cannabis.

Już od pewnego czasu zainteresowani przyjaciele konopi wiedzieli, że w Colorado zainicjowano bardzo duchowny projekt o którym niewierzący mogliby tylko pomarzyć. Jeden z kościołów w stolicy Colorado, Denver, został artystycznie przebudowany, aby zapewnić wierzącemu społeczeństwu nowy punkt rozruchu.

W ten sposób powstał International Church of Cannabis, który po wielu prawnych przeszkodach mógł w narodowy dzień konopi świętować swoje otwarcie. Tym samym palenie marihuany stało się w Colorado nową religią.

Jako „Elevationists” oznacza się liczące 200 członków zgromadzenie, które nie wymaga konwersji do nowo utworzonej wiary i kościoła. Nie ma ono w swojej doktrynie żadnych autorytarnych struktur, boskich przykazań lub nie do omówienia tematów tabu.

Pokłada się jednak wiele starań w to, aby pomóc inspirować ducha wiernych oraz wykorzystać pąków tej świętej rośliny jaką jest konopia, aby wydobyć z ludzi ich najlepsze siły, aby lepsza wersja samych siebie miała jak najlepszy wkład w życie społeczności.

Dokładnie 20 kwietnia 2017 roku mogli zostać powitani i być przyjęci w kolorowych salach International Church of Cannabis pierwsi goście, gdzie w skromnym gronie należycie obchodzono dzień konopi. Nie obyło się też sprzeciwów prawnych jeszcze w sam poranek otwarcia, na szczęście jednak wszystko dobrze się skończyło.

Wszyscy goście mogli pod legalnym wpływem cannabisu podziwiać niesamowite malowidła na ścianach kościoła, które własnoręcznie wykonał hiszpański malarz Okuda San Miguel przekazując im porządną dawkę psychodelicznej mocy.

Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad przeżyciem kilku upojnych dni w Denver, to w kraju nieskończonych możliwości na pewno nasuwa się kilka wspaniałych możliwości. W Colorado istnieje już sieć hoteli, która specjalizuje się w klienteli lubiącej zioło i pod hasłem Bud + Breakfast zaprasza do przenocowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany thc, potocznie zwanej trawką i konopi cbd.