Ritter Sport sprzedaje limitowany rodzaj czekolady „Schoko & Gras“ z nasionami konopi

Znana niemiecka marka produkująca czekoladę Ritter Sport wprowadziła w swój asortyment limitowaną serię czekolad „Schoko & Gras“. Edycję ograniczono do 100.000 sztuk i nadaremnie szukać w czekoladzie THC czy CBD, ale zawarte w niej chrupiące nasionka konopi pochodzą z ekologicznej uprawy.

Czekolada powstała z okazji światowego dnia marihuany, który przypada na 20 kwietnia. Taki akt uważany jest za dobry znak dla ruchu legalizującego, bo jeśli takie przedsiębiorstwa jak Alfred Ritter GmbH & Co. KG. nie mają już żadnych uprzedzeń przed cannabisem i z okazji Four-Twenty-Day wydają limitowane edycje swoich produktów, to może to więcej zdziałać w dziedzinie społecznej akceptacji cannabisu niż każdy Global Marijuana March z osobna.

Jeśli ktoś chciałby jeszcze nabyć taką tabliczkę czekolady to ma pecha, albo musi naprawdę nie znać boli i granic, ponieważ na oficjalnej stronie producenta wszystko jest już wyprzedane, a na eBay w prawdzie można ją nabyć, ale po kosmicznych cenach. Jeśli jednak ktoś by się skusił, to smakowo nie powala ona z nóg i niekoniecznie się opłaca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany thc, potocznie zwanej trawką i konopi cbd.