sklep z nasionami marihuany, konopi, thc-thc.com

Hemptastic – nowy, naturalny napój konopny na rynku

Hemptastic   nowy, naturalny napój konopny na rynku, GrowEnter
Ta naturalna lemoniada składa się z jedynie 4 składników. 3% świeżego soku z konopi, 3% soku z limonki, fruktozy i kwasu węglowego, czyli jest gazowana.

Lemoniada ta jest całkowicie legalna, ponieważ nie zawiera THC. Zawiera jedynie CBD, które, jak wiadomo, nie jest psychoaktywne, nie powoduje żadnego rauszu i dodatkowo posiada właściwości medyczne.

Co najlepsze, ten napój naprawdę ma smak konopi, co wynika z jego składu. Jest całkowicie naturalny, nie zawiera żadnych chemicznych dodatków czy cukru. Zostaje on wyciśnięty z kwiatów, liści i nasion konopi. Między zbiorem a zamrożeniem nie mija nawet jedna godzina. Tak zamrożony koncentrat jest przetwarzany w lemoniadzie. Jego produkcja jest łatwo kontrolowana, a sam napój w jest w 100% przeznaczony dla wegan.

Jakość Hemptastic jest bardzo ważna i najwyższym priorytetem producenta. Póki co dostępna jest tylko jedna wersja smakowa, ale producent pracuje już nad dalszymi nowościami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.