sklep z nasionami marihuany, thc-thc.com

Węgry: konsekwencje maksymalnej prohibicji

Prohibicja definitywnie nie prowadzi do całkowicie wolnego od narkotyków społeczeństwa. Coraz więcej międzynarodowych znawców i fachowców uważa wojnę przeciwko narkotykom za nieudaną, co jednak niestety nie interesuje zbyt wielu polityków. Najlepszym tego przykładem są Węgry.

Węgry: konsekwencje maksymalnej prohibicji, GrowEnter

W porównaniu do innych państw Europy, polityka narkotykowa Węgier jest bardzo restryktywna. Pod hasłem „Czysty umysł, trzeźwość i walka z przestępczością narkotykową” okrzyknięto na koniec października 2013 roku oficjalną strategię anty narkotykową, której celem jest do 2020 roku osiągnięcie całkowitej wolności kraju od narkotyków.

Eksperci uważają ten plan za nierealny, a już na pewno nie będzie on rozwiązaniem ciągle rosnących problemów z coraz to nowymi dopalaczami czy innymi substancjami psychoaktywnymi w tym kraju.

Nawet pacjenci nie mogą liczyć na leczenie cannabisem. W prawdzie istnieje tam spółka, która walczy o prawa do użytku medycznej marihuany, Hungarian Medical Cannabis Association, jednak jeszcze nigdy nie skorzystano z możliwości takiego leczenia. Najdrobniejsze negatywne wyniki badań naukowych są wyolbrzymiane i używane do szerzenia złej reputacji konopi.

Także prawo przewiduje wysokie i ostre kary, np. do 15 lat pozbawienia wolności, a w ekstremalnych przypadkach nawet do 20 lat za posiadanie marihuany. Przy bardzo dużych ilościach grozi nawet dożywocie.

Jak widać, Węgry to kolejny smutny przypadek fatalnych konsekwencji restrykcyjnej polityki, co prowadzi do tego, że wzrasta liczba niebezpiecznych alternatyw na rynku, jak dopalacze.

Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko nadzieja na lepsze jutro…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 komentarze “Węgry: konsekwencje maksymalnej prohibicji”


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay uprawa, hodowla, w domu, na dworze, marihuany, konopi, poradnik akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.