nasiona marihuany, sklep

Para 60-latków zatrzymana za uprawę marihuany oraz posiadanie kilograma cannabisu

Po tym, jak policjanci dostali kilka donosów ze środowiska pary i sądowy nakaz przeszukania, udali się do mieszkania należącego do małżeństwa, 63-letniego mężczyzny i 66-letniej kobiety w niemieckim Moers nieopodal miasta Düsseldorf.

Oprócz różnego rodzaju broni w piwnicy małżonków funkcjonariusze znaleźli hodowlę marihuany. W ich mieszkaniu natomiast policjanci znaleźli ponad kilogram cannabisu, częściowo poporcjowanego i w ten sposób przygotowanego do sprzedaży.

Mężczyzna został aresztowany, natomiast jak podaje niemiecka gazeta „Rheinische Post” kobieta w trakcie najazdu policji tak bardzo się wystraszyła, że najpierw musiała zostać przetransportowana do szpitala.

W między czasie po ponad dwuletnim procesie sąd najwyższy skazał na 15 lat pozbawienia wolności 61- letniego mężczyznę, który był szefem i członkiem kryminalnej organizacji i od 2004 roku miał przeszmuglować ponad pół tony produktów cannabispwych z Hiszpanii do Austrii.

Inne artykuły

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sklep thc

Inne portale o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:
cannapteka.pl, forum.haszysz.info, foto.thc-thc.com, najlepsze.kanabis.info, akseeds.nl, thc-thc.info, seedbay.pl, konopialeczy.com, foto.seedbay.info, powiew.com, thc-thc.tv, ufoseeds.com, seedbay.info, cbdleczy.com, thc-thc.com, thc-thc.net, blog.growers.pl,
forum.ganjafarmer.info, akseeds.com, wrzuta.growers.pl, akseeds.de, foto.haszysz.info, akseeds.pl, blog.thc-thc.com, outdoor.growers.pl, forum.kanabis.info, holenderskiskun.com, grubylol.com, thcland.pl, ganjafarmer.info, upload.kanabis.info, jamaicaseeds.pl,
kanabis.info, growenter.pl, foto.thc-thc.tv, haszysz.info, jamaica.com.pl, f2seeds.com, growenter.com, dutchseeds.pl, taniesianie.com, ultimateseeds.pl, news.kanabis.info, growers.pl, tritonseeds.com, indoor.growers.pl, upload.growenter.pl,

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.