nasiona marihuany, sklep

Para 60-latków zatrzymana za uprawę marihuany oraz posiadanie kilograma cannabisu

Po tym, jak policjanci dostali kilka donosów ze środowiska pary i sądowy nakaz przeszukania, udali się do mieszkania należącego do małżeństwa, 63-letniego mężczyzny i 66-letniej kobiety w niemieckim Moers nieopodal miasta Düsseldorf.

Oprócz różnego rodzaju broni w piwnicy małżonków funkcjonariusze znaleźli hodowlę marihuany. W ich mieszkaniu natomiast policjanci znaleźli ponad kilogram cannabisu, częściowo poporcjowanego i w ten sposób przygotowanego do sprzedaży.

Mężczyzna został aresztowany, natomiast jak podaje niemiecka gazeta „Rheinische Post” kobieta w trakcie najazdu policji tak bardzo się wystraszyła, że najpierw musiała zostać przetransportowana do szpitala.

W między czasie po ponad dwuletnim procesie sąd najwyższy skazał na 15 lat pozbawienia wolności 61- letniego mężczyznę, który był szefem i członkiem kryminalnej organizacji i od 2004 roku miał przeszmuglować ponad pół tony produktów cannabispwych z Hiszpanii do Austrii.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.