nasiona marihuany, sklep

Kanada: największa plantacja marihuany na świecie

Trudno to sobie wyobrazić, ale mieści ona aż 350.000 roślin. Często czytamy o „plantacjach” cannaisu, ale mówi się wtedy najczęściej o kilku roślinach w groboxach albo większych pomieszczeniach mieszczących co najwyżej kilkaset krzaków.

Tak naprawdę słowo plantacja oznacza znacznie większe zakłady rolne. W międzyczasie w roku 2018 rzeczywiście istnieją plantacje cannabisu, które też zasłużyły na takie określenie.

Nawet jeśli ten tytuł w ostatnim czasie się zmienia, to Canopy Growth z Kanady jak najbardziej może się tym szczycić – i to punktualnie z legalizacją, która w Kanadzie wejdzie w życie najprawdopodobniej z dniem 1. lipca 2018.

Jak podają media, ogromny na 100.000 metrów kwadratowych zakład w Langley nieopoal Vancouver psiada miejsce na 350.000 roślin cannabisu. Lampy oraz nagrzewnice tej kontrolowanej przez państwo plantacji cannabizu zużywają więcej prądu z elektrowni wodnej niż całe duże miasto.

Co roku w Langley mają być zbierane ponad 40 ton marihuany – czyli pierwsza tura równocześnie z legalizacją za trzy miesiące.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.