nasiona marihuany, sklep

Cannabis negatywnie wpływa na męską potencję.

Nowe badania z Australii: mężczyźni, którzy spożywają cannabis, tracą swój popęd seksualny.

Niepokojące wyniki badań naukowych, które są publikowane w medycznych czasopismach fachowych, zawsze powodują, że zaczynamy się zastanawiać czy oby nas to nie dotyczy. Naukowcy z University of Wollongong w Australii zajęli się zbadaniem wpływu spożywania cannabisu na męski organ płciowy i sprawność seksualną. W aktualnych badaniach naukowcy odkryli, że spożywanie cannabisu nie tylko ogranicza sprawność mózgu, ale ponadto ma negatywny wpływ na wytrzymałość seksualną.

Zasadniczo wielu ludzi, którzy codziennie palą marihuanę powinni mieć trudności w swoim życiu seksualnym. Naukowcy wychodzą z założenia, że szczególnie męska potencja maleje, pomimo, że większość konsumentów uważa, że dzięki spożywanie cannabisu przeżywają oni dłuższą erekcję.

Eksperci wyjaśniają ten efekt w ten sposób, że konsumenci cannabisu z reguły cierpią na zaburzenia percepcji czasu. Prowadzi to do tego, że dani mężczyźni myślą, że pod wpływem THC mają większą wydajność seksualną, która jednak tak naprawdę w czasie rzeczywistym nie występuje, wyjaśniają lekarze. W rzeczywistości długość penetracji jest o wiele krótsza niż u trzeźwych mężczyzn.

W innym badaniu biolodzy odkryli, że spożywanie cannabisu może zaszkodzić męskiej erekcji, zamiast poprawić wydajność seksualną. Dlatego naukowcy radzą, aby w trosce o własne zdrowie i utrzymanie sprawności w życiu seksualnym zrezygnować z afrodyzjakalnego THC.

Aby odpowiedzieć na pytanie, czy te badania naprawdę są zgodne z rzeczywistością, trzeba najlepiej przekonać się na własnej skórze, mierząc czas erekcji pod wpływem cannabisu. Istnieją też badania mówiące o dokładnie odwrotnym efekcie cannabisu na męska erekcję, jak wyniki badania urologów na uniwersytecie Stanford w Kalifornii mówiące o tym, że cannabis zwiększa ochotę na seks.

Według nich mężczyźni, którzy codziennie palą jointa uprawiają seks średnio o jedną piątą częściej niż abstynenci, czyli w tym przypadku cannabis to coś w rodzaju viagry, która działa nie tylko u mężczyzn ale i u kobiet. Tradycjonalna, indyjska medycyna już od tysiącleci zaleca używanie cannabisu, aby na przykład leczyć impotencję i zwiększyć ochotę na seks.

Co do tych dwóch badań z Australii pozostaje podaje do nich sceptycznie i z ostrożnością. Jeśli rzeczywiście coś jest na rzeczy, to mężczyźni mają w tym przypadku dwa wyjścia. Albo wierzyć kilku profesorom i studentom, którym wydaje się, że coś odkryli, albo wierzyć w wiedzę istniejącą już od czasów Adama i zapalić sobie jointa na poprawę nastroju i cieszyć się unijnymi chwilami we dwoje.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Cannabis negatywnie wpływa na męską potencję.”


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.