Cannabis negatywnie wpływa na męską potencję.

Nowe badania z Australii: mężczyźni, którzy spożywają cannabis, tracą swój popęd seksualny.

Niepokojące wyniki badań naukowych, które są publikowane w medycznych czasopismach fachowych, zawsze powodują, że zaczynamy się zastanawiać czy oby nas to nie dotyczy. Naukowcy z University of Wollongong w Australii zajęli się zbadaniem wpływu spożywania cannabisu na męski organ płciowy i sprawność seksualną. W aktualnych badaniach naukowcy odkryli, że spożywanie cannabisu nie tylko ogranicza sprawność mózgu, ale ponadto ma negatywny wpływ na wytrzymałość seksualną.

Zasadniczo wielu ludzi, którzy codziennie palą marihuanę powinni mieć trudności w swoim życiu seksualnym. Naukowcy wychodzą z założenia, że szczególnie męska potencja maleje, pomimo, że większość konsumentów uważa, że dzięki spożywanie cannabisu przeżywają oni dłuższą erekcję.

Eksperci wyjaśniają ten efekt w ten sposób, że konsumenci cannabisu z reguły cierpią na zaburzenia percepcji czasu. Prowadzi to do tego, że dani mężczyźni myślą, że pod wpływem THC mają większą wydajność seksualną, która jednak tak naprawdę w czasie rzeczywistym nie występuje, wyjaśniają lekarze. W rzeczywistości długość penetracji jest o wiele krótsza niż u trzeźwych mężczyzn.

W innym badaniu biolodzy odkryli, że spożywanie cannabisu może zaszkodzić męskiej erekcji, zamiast poprawić wydajność seksualną. Dlatego naukowcy radzą, aby w trosce o własne zdrowie i utrzymanie sprawności w życiu seksualnym zrezygnować z afrodyzjakalnego THC.

Aby odpowiedzieć na pytanie, czy te badania naprawdę są zgodne z rzeczywistością, trzeba najlepiej przekonać się na własnej skórze, mierząc czas erekcji pod wpływem cannabisu. Istnieją też badania mówiące o dokładnie odwrotnym efekcie cannabisu na męska erekcję, jak wyniki badania urologów na uniwersytecie Stanford w Kalifornii mówiące o tym, że cannabis zwiększa ochotę na seks.

Według nich mężczyźni, którzy codziennie palą jointa uprawiają seks średnio o jedną piątą częściej niż abstynenci, czyli w tym przypadku cannabis to coś w rodzaju viagry, która działa nie tylko u mężczyzn ale i u kobiet. Tradycjonalna, indyjska medycyna już od tysiącleci zaleca używanie cannabisu, aby na przykład leczyć impotencję i zwiększyć ochotę na seks.

Co do tych dwóch badań z Australii pozostaje podaje do nich sceptycznie i z ostrożnością. Jeśli rzeczywiście coś jest na rzeczy, to mężczyźni mają w tym przypadku dwa wyjścia. Albo wierzyć kilku profesorom i studentom, którym wydaje się, że coś odkryli, albo wierzyć w wiedzę istniejącą już od czasów Adama i zapalić sobie jointa na poprawę nastroju i cieszyć się unijnymi chwilami we dwoje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “Cannabis negatywnie wpływa na męską potencję.”


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany thc, potocznie zwanej trawką i konopi cbd.