nasiona marihuany sklep, nasiona konopi

Kolejne dowody – marihuana nie pogarsza pracy mózgu!

marihuana-9032

Najnowsze badania brytyjskich naukowców wykazały, że osoby zażywające konopie wcale nie wypadają gorzej w testach pamięci od abstynentów stroniących od tej używki. Wcześniejsze badania wykazały, że pamięć pogarsza się jedynie na czas w którym użytkownik pozostaje pod wpływem działania psychoaktywnych kannabinoidów. Nowe, szeroko zakrojone doświadczenie pozwoliło wysnuć wiele ciekawych spostrzeżeń!

Naukowcy z King’s College w Londynie zaangażowali do badania niemal 9 tysięcy pięćdziesięcioletnich wolontariuszy. Ćwierć z ogólnej liczby badanych osób przyznała się do kontaktów z marihuaną w ostatnich latach, zaś 6% z nich zażywało jej w ciągu roku poprzedzającego badanie. Badani wypełniali klasyczne testy sprawdzające pamięć, koncentrację oraz zdolności poznawcze…

Ku zdziwieniu niektórych okazało się, że użytkownicy marihuany wypadli w tych testach równie dobrze, a w niektórych przypadkach nawet lepiej, niż stroniący od tej używki – co autorzy eksperymentu przyznali na łamach periodyku American Journal of Epidemiology.

Naukowcy zwracają uwagę na fakt, że badano tylko osoby w określonym wieku, a duża część z nich posiadała wyższe wykształcenie, testy mogłyby wypaść zupełnie inaczej w przypadku uczących się nastolatków.

Pomimo tego przyznali, że wyniki wykazały, iż sporadyczne przypalanie trawki nie jest szkodliwe dla pamięci i w niektórych przypadkach może nawet poprawić koncentrację

feminizowane nasiona marihuany, konopi, thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej cbd

sklep z nasionami marihuany, thc-thc


Ta witryna growenter.pl wykorzystuje pliki cookies.