sklep z nasionami marihuany, thc-thc.com

Znany Aktor Zatrzymany za Posiadanie Marihuany

Przykładny mąż, ojciec, a w dodatku lubiany aktor może bardzo dużo stracić w oczach swoich wielbicieli po ostatnim incydencie. Marek B. znany m.in. z roli w „Na dobre i na złe” został zatrzymany przez policję za posiadanie prawie 8 g marihuany w samochodzie – pisze „Super Express”

Znany Aktor Zatrzymany za Posiadanie Marihuany, GrowEnter

Nikt by się tego nie spodziewał, a jednak! Niczego nie podejrzewający Marek B. mknął swoim autem ulicami Warszawy po skończonych zdjęciach do „Na dobre i na złe”, aż tu nagle we wtorkowy wieczór pojawił się koło niego nieoznakowany radiowóz policyjny i kazał zjechać aktorowi na pobocze.

– Na ulicy Staw­ki aktor zo­stał pod­da­ny wni­kli­wej kon­tro­li. Po­li­cjan­ci za­czę­li prze­trze­py­wać jego sa­mo­chód. Marek B. stał z boku, zszo­ko­wa­ny całą sy­tu­acją. Nie wie­dział, co się dzie­je. I wtedy nagle jeden z funk­cjo­na­riu­szy od­krył rzecz, która po­grą­ży­ła gwiaz­dę se­ria­lu „Na kra­wę­dzi”. W jego aucie zna­le­zio­no nar­ko­ty­ki. – pisze „Super Express”.

Gwiazdor polskich seriali przewoził w swoim aucie prawie 8 g marihuany. – Okazało się, że jest 7,75 g marihuany – mówi st. asp. Mariusz Mrozek w rozmowie z dziennikiem.

Aktor został przewieziony na komendę, gdzie usłyszał zarzuty. – Kierujący został zatrzymany i przewieziony na komendę, gdzie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności – dodaje Mrozek.

Marek B. był bardo przejęty całą sytuacją, jednak jego nieporadne tłumaczenia, skąd ma narkotyki, na nic się zdały. Niewykluczone, że cała sprawa ma związek z Darkiem K. który przebywa w więzieniu za śmiertelny wypadek pod wpływem kokainy. Mówi się, że celebryta miał wsypać dilerów, jak i osoby kupujące narkotyki, po to, aby uniknąć kary.

fakt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay uprawa, hodowla, w domu, na dworze, marihuany, konopi, poradnik akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.