Łódź: Kandydaci Zgodni-Marihuana Lecznicza Wygrywa Wybory

Co sądzą o medycznej marihuanie kandydaci pojedynczych partii?

Hanna Gill-Piątek, ze Zjednoczonej Lewicy twierdzi, ze jeśli coś ma właściwości lecznicze i przy tym nie powoduje skutków ubocznych to jak najbardziej należy tego używać.

Iwona Śledzińska-Katarasińska, z Platformy Obywatelskiej przypomina, że medyczna marihuana jest już używana, tylko jej użytek jest dość ograniczony. Uważa, że nie powinien to być środek doraźny a lek pod kontrolą lekarza i na receptę.

Joanna Kopcińska, z Prawa i Sprawiedliwości w ważnych sprawach woli oddać głos ekspertom. Jeśli potwierdzą oni, że medyczna marihuana rzeczywiście daje pozytywne efekty, to Prawo i Sprawiedliwość nie będzie stawało na drodze aby ją stosować.

Marek Działoszyński, z Polskiego Stronnictwa Ludowego również jest zdania, że medyczną marihuanę należy dopuścić do użytku. Również przypomina o tym, że w gruncie rzeczy jest ona dopuszczona, ale w praktyce ten przepis jest prawie martwy, a w Polsce nie ma jeszcze takiego preparatu, który można by było używać i trzeba go sprowadzać z zagranicy.

Katarzyna Lubnauer, z Nowoczesnej podkreśla, że jej partia jest za legalizacją medycznej marihuany i jeżeli coś może pomóc ludziom, to należy to zrealizować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany thc, potocznie zwanej trawką i konopi cbd.