sklep z nasionami marihuany, konopi, thc-thc.com

Marihuana najpopularniejszym narkotykiem w Europie

Czasopismo naukowe „Science of the Total Environment” opublikowało właśnie wyniki analiz zawartości ścieków 19 miast w Europie, zamieszkałych przez łącznie 15 milionów ludzi. Jak się okazuje, każdego dnia w takich metropoliach jak Londyn, Paryż, Barcelona czy Mediolan codziennie spożywa się ponad 350 kg kokainy, a najpopularniejszym narkotykiem jest marihuana.

Marihuana najpopularniejszym narkotykiem w Europie, GrowEnter

Naukowcy do przeprowadzenia analiz wykorzystali kilkanaście markerów, którymi zwykle bada się zawartość narkotyków w moczu, między innymi kokainy, ecstasy, amfetaminy, metamfetaminy czy też marihuany. W każdym mieście najpierw obliczono średnie spożycie każdego narkotyku, jakie przypada na jednego mieszkańca, po czym porównano ze sobą wszystkie otrzymane rezultaty.

Jak się okazuje, najwięcej marihuany spożywanej jest w Holandii, gdzie jest ona legalne i oczywiście stanowi dużą atrakcję dla turystów. Na drugim i trzecim miejscu znajdują się takie miasta jak Paryż i Barcelona, gdzie duża ilość spożywania marihuany może, zdaniem ekspertów, mieć związek ze strategicznym położeniem Hiszpanii na szlaku narkotykowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.