nasiona marihuany sklep, nasiona konopi

Uprawiał marihuanę, żeby pomóc choremu

37-letni plantator marihuany miał zbierać pieniądze na sfinansowanie przeszczepu serca siostrzeńca w zagranicznej klinice.

Plantację „trawki” odkryli w lipcu br. na terenie zachodniopomorskiego w Warnicach pyrzyccy policjanci. W hali magazynowej zaopatrzonej w specjalistyczne urządzenia naświetlające i nawadniające było 1200 sadzonek i 1088 krzewów konopi indyjskich o wysokości ponad jednego metra. Znaleziono też prawie 2 kg gotowego narkotyku. W domu właściciela plantacji, Michała J. odkryto kolejną plantację – tam rosło 176 krzewów. Przed sądem stanie też kolega Michała J., 39-letni Paweł K. (miał pomagać w zorganizowaniu hodowli).

uprawa-marihuany-02920

Śledztwo wykazało, że J., pracując w Holandii, poznał mężczyznę, który namówił go do zorganizowania plantacji, finansując tę inwestycję (70 tys. zł). To on odebrał pierwszą, 20-kilogramową partię wyhodowanej w Warnicach „trawki”. Z aktu oskarżenia przygotowanego właśnie w pyrzyckiej prokuraturze rejonowej wynika, że Michał J. chciał pomóc swojej rodzinie w sfinansowaniu za granicą operacji przeszczepu serca siostrzeńcowi. Przed sądem odpowie też za kradzież energii elektrycznej na szkodę Enei – prąd zasilający plantację pobierany był nielegalnie. To właśnie analiza rachunków za energię elektryczną często pomaga policji w lokalizowaniu hodowli marihuany. Województwo zachodniopomorskie przoduje pod względem ilości zlikwidowanych plantacji. Większość powstaje w popegeerowskich wsiach, na terenie gospodarstw wynajętych od rolników.

Gazeta Wyborcza

feminizowane nasiona marihuany, konopi, thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Uprawiał marihuanę, żeby pomóc choremu”

olej cbd

sklep z nasionami marihuany, thc-thc


Ta witryna growenter.pl wykorzystuje pliki cookies.