nasiona marihuany, sklep

Policja zamówiła 15 kilogramów cannabisu

Niemcy – co trochę słyszymy o sytuacji, w których to policja zatrzymała albo hodowcę marihuany, albo znalazła wielką plantację, albo złapała handlarza marihuany. W tym przypadku niemiecka policja wpadła na pomysł, aby wdać się w konszachty z dealerami. Wszystko po to, aby przyłapać ich na gorącym uczynku.

Taki trik policjantów okazał się pułapką dla trzech obywateli Chorwacji, którzy według aktu oskarżenia działali w mieście Heilbronn i jego okolicach. Teraz dealerzy muszą odpowiedzieć przed sądem za swoje czyny.

W całej sprawie jest siedmiu świadków, głównie funkcjonariusze policji oraz dwóch tłumaczy. Na przeprowadzenie rozprawy zaplanowano pięć dni, a sam wyrok ma zostać ogłoszony 20 października.

Prokuratura zarzuca mężczyznom w wieku od 27 do 31 lat przemycenie w styczniu oraz lutym tego roku ponad 15 kilogramów marihuany z Chorwacji do Niemiec oraz sprzedanie jej w tym przypadku podstawionym funkcjonariuszom policji. Już sam ten fakt gwarantuje oskarżonym poniesienie wysokiej kary, gdyż wszyscy świadkowie to policjanci, którzy brali udział w przestępstwie.

Główny komendant opisał całe przygotowania do zastawionej pułapki. Podstawiony policjant pod koniec stycznia otrzymał 4000 euro z kasy podatników, aby nabyć od głównego oskarżonego 27-latka kilogram marihuany. Cały deal odbył się na jednym z parkingów supermarketu w mieście Heilbronn.

Gdy tylko oskarżony po pierwszej transakcji zgłosił się drugi raz i zaproponował dalszą dostawę marihuany, tym razem miało być to aż 20 kilogramów, policja ponownie wysłała swojego funkcjonariusza. 14 lutego troje oskarżonych przybyło na miejsce handlu z 15 kilogramami cannabisu, a sama policja oczywiście świętowała swój wielki dzień. Na parkingu jednego z barów bistro w mieście Ilsfeld doszło do zatrzymania trzech oskarżonych i trafili oni od razu za kratki.

Oskarżeni zamiast milczeć przyznali się do zarzucanych im czynów. Jednak wiele osób ma w tej sprawie wątpliwości, czy oby policja może inicjować takie akcje. Zdaniem innych policja sama podjęła się przestępstwa, ponieważ w tym przypadku podżegała ona do popełnienia przestępstwa i sama brała w nim udział.

Na razie nic w tej sprawie jeszcze nie wiadomo, gdyż wyrok ma zapaść dopiero 20 października. Z drugiej strony Chorwaci są sami sobie winni. Mogli sprzedawać po jednym kilogramie, zamiast od razu pokusić się na szybkie pieniądze i sprzedać 15 kilo na raz.

Inne artykuły

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Policja zamówiła 15 kilogramów cannabisu”

sklep thc

Inne portale o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:
cannapteka.pl, forum.haszysz.info, foto.thc-thc.com, najlepsze.kanabis.info, akseeds.nl, thc-thc.info, seedbay.pl, konopialeczy.com, foto.seedbay.info, powiew.com, thc-thc.tv, ufoseeds.com, seedbay.info, cbdleczy.com, thc-thc.com, thc-thc.net, blog.growers.pl,
forum.ganjafarmer.info, akseeds.com, wrzuta.growers.pl, akseeds.de, foto.haszysz.info, akseeds.pl, blog.thc-thc.com, outdoor.growers.pl, forum.kanabis.info, holenderskiskun.com, grubylol.com, thcland.pl, ganjafarmer.info, upload.kanabis.info, jamaicaseeds.pl,
kanabis.info, growenter.pl, foto.thc-thc.tv, haszysz.info, jamaica.com.pl, f2seeds.com, growenter.com, dutchseeds.pl, taniesianie.com, ultimateseeds.pl, news.kanabis.info, growers.pl, tritonseeds.com, indoor.growers.pl, upload.growenter.pl,

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.