nasiona marihuany, sklep

Policja zamówiła 15 kilogramów cannabisu

Niemcy – co trochę słyszymy o sytuacji, w których to policja zatrzymała albo hodowcę marihuany, albo znalazła wielką plantację, albo złapała handlarza marihuany. W tym przypadku niemiecka policja wpadła na pomysł, aby wdać się w konszachty z dealerami. Wszystko po to, aby przyłapać ich na gorącym uczynku.

Taki trik policjantów okazał się pułapką dla trzech obywateli Chorwacji, którzy według aktu oskarżenia działali w mieście Heilbronn i jego okolicach. Teraz dealerzy muszą odpowiedzieć przed sądem za swoje czyny.

W całej sprawie jest siedmiu świadków, głównie funkcjonariusze policji oraz dwóch tłumaczy. Na przeprowadzenie rozprawy zaplanowano pięć dni, a sam wyrok ma zostać ogłoszony 20 października.

Prokuratura zarzuca mężczyznom w wieku od 27 do 31 lat przemycenie w styczniu oraz lutym tego roku ponad 15 kilogramów marihuany z Chorwacji do Niemiec oraz sprzedanie jej w tym przypadku podstawionym funkcjonariuszom policji. Już sam ten fakt gwarantuje oskarżonym poniesienie wysokiej kary, gdyż wszyscy świadkowie to policjanci, którzy brali udział w przestępstwie.

Główny komendant opisał całe przygotowania do zastawionej pułapki. Podstawiony policjant pod koniec stycznia otrzymał 4000 euro z kasy podatników, aby nabyć od głównego oskarżonego 27-latka kilogram marihuany. Cały deal odbył się na jednym z parkingów supermarketu w mieście Heilbronn.

Gdy tylko oskarżony po pierwszej transakcji zgłosił się drugi raz i zaproponował dalszą dostawę marihuany, tym razem miało być to aż 20 kilogramów, policja ponownie wysłała swojego funkcjonariusza. 14 lutego troje oskarżonych przybyło na miejsce handlu z 15 kilogramami cannabisu, a sama policja oczywiście świętowała swój wielki dzień. Na parkingu jednego z barów bistro w mieście Ilsfeld doszło do zatrzymania trzech oskarżonych i trafili oni od razu za kratki.

Oskarżeni zamiast milczeć przyznali się do zarzucanych im czynów. Jednak wiele osób ma w tej sprawie wątpliwości, czy oby policja może inicjować takie akcje. Zdaniem innych policja sama podjęła się przestępstwa, ponieważ w tym przypadku podżegała ona do popełnienia przestępstwa i sama brała w nim udział.

Na razie nic w tej sprawie jeszcze nie wiadomo, gdyż wyrok ma zapaść dopiero 20 października. Z drugiej strony Chorwaci są sami sobie winni. Mogli sprzedawać po jednym kilogramie, zamiast od razu pokusić się na szybkie pieniądze i sprzedać 15 kilo na raz.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Policja zamówiła 15 kilogramów cannabisu”


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.