Raport dla rządu USA ukazujący niepowodzenie zakazu uprawy konopi

Główna międzynarodowa naukowa organizacja popiera wezwanie do regulacji i legalizacji konopi indyjskich, jako formy redukcji szkód związanych z nimi.

Raport dla rządu USA ukazujący niepowodzenie zakazu uprawy konopi, GrowEnter

7 Październik, 2010 (Vancouver, Kanada) – W Międzynarodowym Centrum Naukowym ds. Polityki Narkotykowej (ICSDP) dzisiaj zostaje ogłoszony nowy raport naukowy, który jasno wskazuje niepowodzenie polityki Amerykańskiego zakazu marihuany i popiera modele regulujące i legalizujące używanie konopi. Brytyjski dziennik medyczny, który jest jednym z najbardziej wpływowych dzienników na świecie, opublikował wspierający komentarz, który podsumowuje ogłoszony dzisiaj raport. Nowy raport upoważnia i rozpowszechnia narzędzia do debaty: Dane o konopiach indyjskich będących własnością Rządu USA, zebrane w ciągu ostatnich 20 lat przez systemy inwigilacji podkreśla wielkie niepowodzenie zakazu konopi w USA. Ma to szczególnie duże znaczenie teraz, gdy w Kalifornii jest przygotowywana propozycja ustawy o regulacji, kontroli i opodatkowaniu konopi indyjskich oraz potencjalnie legalizacji ich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.