sklep z nasionami marihuany, thc-thc.com

Różnice pomiędzy odmianami HAZE – SKUNK – KUSH

Każdy, kto miał chociaż trochę wspólnego z marihuaną, zapewne słyszał o takich odmianach jak Kush, Skunk czy Haze. Czym jednak różnią się one miedzy sobą? To wie niewiele osób.

Kush

Różnice pomiędzy odmianami HAZE   SKUNK   KUSH, GrowEnter

Korzenie Kush wywodzą się z Afganistanu, a jego nazwa od pasma górskiego, jaki się tam znajduje, Hindu Kush. Kush to genetyka gatunku Indica, która masywnie wbija w fotel. Ciekawostką jest, że odmiany Kusha uprawia znany producent leków na bazie marihuany, GW Pharmaceuticals.

Popularne odmiany z gatunku Kush to:

* O.G. Kush
* Bubba Kush
* Critical Kush
* Lemon Kush

Haze

Różnice pomiędzy odmianami HAZE   SKUNK   KUSH, GrowEnter

Haze to typowa odmiana gatunku Sativa o wysokim poziomie THC, którą odkryto w 1970 roku w Kalifornii. Na swojej drodze zazwyczaj napotkamy hybrydy odmiany Haze aniżeli jego czystą postać, ponieważ potrzebuje on bardzo dużo czasu na kwitnienie. Jednak cierpliwość zdecydowanie się opłaci, bo odmiany Haze dają niepowtarzalny smak i niesamowite przeżycia.

Popularne odmiany z gatunku haze to:

* Amnesia Haze
* Critical Haze
* Lemon Haze

Skunk

Różnice pomiędzy odmianami HAZE   SKUNK   KUSH, GrowEnter

Szczep Skunk swoje korzenie ma w Stanach Zjednoczonych, ale tak konkretnie zajęli się nim dopiero Holendrzy i dzisiaj Skunk to hybrydy gatunków Sativa i Indica, dające niezwykłe efekty i nie bez powodu Skunki uznaje się za silniejsze odmiany, gdyż zawierają one ogromne dawki THC. Skunk to odmiana nie tylko sprawdzająca się w użytku rekreacyjnym, ale i też jako lek przeciwbólowy.

Popularne odmiany z gatunku Skunk to:

* Lemon Haze
* Silver haze
* Orange Bud
* Skunk #1
* Skunk Afgani

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.