Sytuacja dilerów w stanach, gdzie marihuana jest legalna

Legalizacja marihuany to zawsze temat, który budzi wielkie poruszenie. Podczas gdy jej zwolennicy mają konkretne i logiczne argumenty za, jej przeciwnicy błąkają się w poszukiwaniu logicznych argumentów przeciw. Jednym z nich jest lepsza dostępność marihuany dla dzieci i osób niepełnoletnich. Jak więc wygląda sytuacja na czarnym rynku w krajach, gdzie marihuana jest legalna?

Sytuacja dilerów w stanach, gdzie marihuana jest legalna, GrowEnter

W przeprowadzonych w Stanach Zjednoczonych badaniach stwierdzono, że nadal około 17% nastolatków kupuje marihuanę od dilerów. Liczba ta wskazuje na to, że dealerzy na czarnym rynku to osoby, które posiadają kartę medycznej marihuany, czyli mają receptę na wykupienie medycznej marihuany. Jednak liczba ta z roku na rok maleje, ponieważ jest to nieopłacalny interes.

Legalizacja marihuany nie wpływa też na zwiększenie jej zużycia wśród młodzieży. Jest ona tak powszechna, że nie czują oni takiej potrzeby, aby jej próbować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarz do “Sytuacja dilerów w stanach, gdzie marihuana jest legalna”


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.