sklep z nasionami marihuany, konopi, thc-thc.com

Herbata Konopna Może Wywoływać High

Spożycie zbyt dużej ilości herbaty z kwiatów konopi może doprowadzić do odurzenia.

Herbata Konopna Może Wywoływać High, GrowEnter

Podczas gdy w krajach rozwijających się obywatele mogą teraz legalnie nabywać konopie indyjskie do celów prywatnego użytku w specjalistycznych sklepach, w niektórych krajach Unii Europejskiej dozwolone jest jedynie używanie ich do celów medycznych, jeśli ma się receptę od swojego lekarza.

Nawet w przypadku podejrzenia, władza państwowa interweniuje i może wpaść do sklepu z naturalnymi produktami konopnymi w celu wyeliminowania możliwych źródeł zagrożenia dla ludności.

Nawet herbaty z kwiatów konopi były w ostatnich latach celem dochodzeń prowadzonych przez nadgorliwych urzędników, co doprowadziło do konfiskat i spraw sądowych. Teraz wydaje się, że sprzedawcy produktów naturalnych rzeczywiście spakowali swoje produkty z konopi do worka, które nie spełniają obowiązujących wartości granicznych dotyczących zawartości THC, co doprowadziło do akcji wycofania z rynku, a nawet do oficjalnego ostrzeżenia o katastrofie. Herbata konopna może sprawić, że będziesz na highu i będziesz miał stany lękowe, jeśli wypijesz za dużo gorącego naparu.

Nawet jeśli na stronie internetowej katwarn.de nadal nic nie można znaleźć o groźnym zatruciu po spożyciu kwiatu konopi i herbaty z liści konopi od firmy Ökotopia GmbH, to merkur.de informuje o akcji wycofywania produktów z rynku oraz o oświadczeniu, które zostało zainicjowane i przekazane przez sprzedawcę, co doprowadziło do oficjalnego ostrzeżenia przez katwarn w celu ochrony ludności.

W Berlinie, Brandenburgii, m.in. w Wolnym Kraju Związkowym Bawarii oraz w krajach związkowych Hamburga, Meklemburgii-Pomorza Zachodniego, Dolnej Saksonii, Nadrenii-Palatynacie, a także w Saksonii mówi się o wprowadzeniu na rynek produktu „Kwiaty konopne i liście kbA” o numerze partii Art. 24403 i Art. 24405, który obecnie musi zostać wycofany z rynku dzięki analizie laboratoryjnej przeprowadzonej przez Urząd Krajowy Berlin-Brandenburgia.

Wyżej wymieniony urząd ostatecznie stwierdził podczas dochodzenia w sprawie herbaty, że produkt zawiera zwiększoną wartość THC, co w pewnych okolicznościach może prowadzić do zatrucia w przypadku jego zbyt dużej konsumpcji.

Przy zużyciu ponad 600 mililitrów nie można było wykluczyć pogorszenia się stanu zdrowia, jak podały wiadomości. „W żadnym przypadku nie konsumuj zbyt wiele tego produktu – w pewnych okolicznościach może on spowodować, że będziesz na haju”, brzmi ostrzeżenie katwarn.

Jeśli zdarzy Ci się, że posiadasz niebezpieczne „Kwiaty konopi i liście organiczne kbA” z numerem partii Art. 24403 i Art. 24405, , jeśli chcesz możesz zwrócić produkt. W żadnym wypadku nie należy jednak pić więcej niż cztery filiżanki, jeśli chce się uniknąć ewentualnego efektu odurzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.