Herbata Konopna Może Wywoływać High

Spożycie zbyt dużej ilości herbaty z kwiatów konopi może doprowadzić do odurzenia.

Podczas gdy w krajach rozwijających się obywatele mogą teraz legalnie nabywać konopie indyjskie do celów prywatnego użytku w specjalistycznych sklepach, w niektórych krajach Unii Europejskiej dozwolone jest jedynie używanie ich do celów medycznych, jeśli ma się receptę od swojego lekarza.

Nawet w przypadku podejrzenia, władza państwowa interweniuje i może wpaść do sklepu z naturalnymi produktami konopnymi w celu wyeliminowania możliwych źródeł zagrożenia dla ludności.

Nawet herbaty z kwiatów konopi były w ostatnich latach celem dochodzeń prowadzonych przez nadgorliwych urzędników, co doprowadziło do konfiskat i spraw sądowych. Teraz wydaje się, że sprzedawcy produktów naturalnych rzeczywiście spakowali swoje produkty z konopi do worka, które nie spełniają obowiązujących wartości granicznych dotyczących zawartości THC, co doprowadziło do akcji wycofania z rynku, a nawet do oficjalnego ostrzeżenia o katastrofie. Herbata konopna może sprawić, że będziesz na highu i będziesz miał stany lękowe, jeśli wypijesz za dużo gorącego naparu.

Nawet jeśli na stronie internetowej katwarn.de nadal nic nie można znaleźć o groźnym zatruciu po spożyciu kwiatu konopi i herbaty z liści konopi od firmy Ökotopia GmbH, to merkur.de informuje o akcji wycofywania produktów z rynku oraz o oświadczeniu, które zostało zainicjowane i przekazane przez sprzedawcę, co doprowadziło do oficjalnego ostrzeżenia przez katwarn w celu ochrony ludności.

W Berlinie, Brandenburgii, m.in. w Wolnym Kraju Związkowym Bawarii oraz w krajach związkowych Hamburga, Meklemburgii-Pomorza Zachodniego, Dolnej Saksonii, Nadrenii-Palatynacie, a także w Saksonii mówi się o wprowadzeniu na rynek produktu „Kwiaty konopne i liście kbA” o numerze partii Art. 24403 i Art. 24405, który obecnie musi zostać wycofany z rynku dzięki analizie laboratoryjnej przeprowadzonej przez Urząd Krajowy Berlin-Brandenburgia.

Wyżej wymieniony urząd ostatecznie stwierdził podczas dochodzenia w sprawie herbaty, że produkt zawiera zwiększoną wartość THC, co w pewnych okolicznościach może prowadzić do zatrucia w przypadku jego zbyt dużej konsumpcji.

Przy zużyciu ponad 600 mililitrów nie można było wykluczyć pogorszenia się stanu zdrowia, jak podały wiadomości. „W żadnym przypadku nie konsumuj zbyt wiele tego produktu – w pewnych okolicznościach może on spowodować, że będziesz na haju”, brzmi ostrzeżenie katwarn.

Jeśli zdarzy Ci się, że posiadasz niebezpieczne „Kwiaty konopi i liście organiczne kbA” z numerem partii Art. 24403 i Art. 24405, , jeśli chcesz możesz zwrócić produkt. W żadnym wypadku nie należy jednak pić więcej niż cztery filiżanki, jeśli chce się uniknąć ewentualnego efektu odurzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany thc, potocznie zwanej trawką i konopi cbd.