sklep z nasionami marihuany, thc-thc.com

High Times planuje wykupić „Spannabis“

Deal warty miliony: High Times planuje zakup targów konopnych odbywających się co roku w Hiszpanii pod nazwą „Spannabis“.

High Times planuje wykupić „Spannabis“, GrowEnter

Hightimes Holding Corp., matczyny koncern największego na świecie magazynu cannabisowego High Times, zapowiedział, że chce wykupić „Spannabis“. Przejęcie największych w Europie targów konopnych, które w tym roku odbędą się od 15 do 17 marca w Barcelonie, poszerzy i tak już spore i wywierające ogromne wrażenie portfolio tej spółki, które obejmuje już, np. Cannabis Cup.

Dyrektor zarządzający Spannabis, Carlos Palomino, określił ten deal jako „game-changer“ i cieszy się z tego, że w przyszłości wspólnie z północno-amerykańskim koncernem medialnym będzie promował ruch legalizacyjny. Jeszcze w przeciągu pierwszego kwartału 2019 roku umowa ma dojść do sfinalizowania i jednocześnie wzbogacić kierownictwo hiszpańskiego eventu o 3 miliony dolarów, akcje High Times wartości 4 milionów dolarów oraz dodatkowe dwie nieokreślone wpłaty w latach 2020 i 2021.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay uprawa, hodowla, w domu, na dworze, marihuany, konopi, poradnik akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.