nasiona marihuany, sklep

High Times planuje wykupić „Spannabis“

Deal warty miliony: High Times planuje zakup targów konopnych odbywających się co roku w Hiszpanii pod nazwą „Spannabis“.

Hightimes Holding Corp., matczyny koncern największego na świecie magazynu cannabisowego High Times, zapowiedział, że chce wykupić „Spannabis“. Przejęcie największych w Europie targów konopnych, które w tym roku odbędą się od 15 do 17 marca w Barcelonie, poszerzy i tak już spore i wywierające ogromne wrażenie portfolio tej spółki, które obejmuje już, np. Cannabis Cup.

Dyrektor zarządzający Spannabis, Carlos Palomino, określił ten deal jako „game-changer“ i cieszy się z tego, że w przyszłości wspólnie z północno-amerykańskim koncernem medialnym będzie promował ruch legalizacyjny. Jeszcze w przeciągu pierwszego kwartału 2019 roku umowa ma dojść do sfinalizowania i jednocześnie wzbogacić kierownictwo hiszpańskiego eventu o 3 miliony dolarów, akcje High Times wartości 4 milionów dolarów oraz dodatkowe dwie nieokreślone wpłaty w latach 2020 i 2021.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.