Lil Wayne Startuje z Własną Marką Marihuany

Lil Wayne to następny artysta, który przechodzi z rapu do trawki. Legalny biznes związany z marihuaną w USA przyciąga nie tylko inteligentnych ludzi o zainteresowaniach finansowych, ale również szereg gwiazd, którzy są miłośnikami marihuany i stopniowo ustawiają się w kolejce w tej branży.

Mike Tyson, Whoopi Goldberg, Snoop Dogg i inni już zarabiają dobre pieniądze tej roślinie. Ostatnio Olivia Newton John zdobyła nagłówki gazet, dzieląc się swoimi doświadczeniami z konopiami na konferencji poświęconej marihuanie. Jej mąż jest w biznesie już od pewnego czasu.

Również pierwszy miliarder rapu – Jay-Z – jest Głównym Strategem Marki w branży konopi indyjskich, o czym pisaliśmy już TUTAJ. Teraz jego śladami podąża inny raper, który zasłynął pod nazwą Lil Wayne. Dwayne Michael Carter Jr. jest teraz obecny na rynku z własnymi produktami.

Lil Wayne założył własną markę marihuany. Pod nazwą GKUA Ultra Premium, Lil Wayne chce zaoferować najsilniejsze odmiany marihuany w różnych produktach sprzedawanych w Kalifornii od początku 2020 roku, aby umożliwić swoim potencjalnym klientom uzyskanie najlepszego haju.

Wybrani hodowcy i najsilniejsze odmiany dostępne na rynku zostały zaprojektowane tak, aby zagwarantować, że klienci doświadczą szczególnie silnego efektu po konsumpcji, który nie jest łatwy do osiągnięcia gdzie indziej. „Kiedyś chciałem być naprawdę wysoko, teraz palę, żeby się zainspirować”, powiedział Lil Wayne. „Dzięki GKUA dzielę uczucie, które kocham.”

Od teraz jego oferta będzie obejmować GKUA Ultra Premium Flower – trudne do znalezienia i szczególnie silne odmiany konopi w czystej postaci pąków – w tym jego własne odmiany Hollygrove i rzadki Uproar. Poza tym znajdziemy jeszcze GKUA Ultra Premium Battery Technology – nowy opatentowany ceramiczny i innowacyjny waporyzator, który został zoptymalizowany pod kątem wydajnego dostarczania pary w łatwo kontrolowanych dawkach, przy jednoczesnej poprawie komfortu użytkowania.

Ta technologia w połączeniu z olejkiem THC lub CBD GKUA Ultra Premium ma reprezentować przyszłość waporyzacji. GKUA THC Vape – testowany laboratoryjnie olej Vape produkowany z najsilniejszych odmian – jest również dostępny. I wreszcie koncentraty GKUA Ultra Premium – koncentraty nadające się do dozowania, które mogą być dodawane do regularnych mieszanek.

W przyszłości Lil Wayne planuje kolejne produkty, które mogą powstać w wyniku współpracy z innymi artystami, również ze świata muzyki lub mody. W tym celu w 2020 roku Lil Wayne zainauguruje specjalne wydarzenia, które przejdą do historii legalnych konopi w Kalifornii jako GKUA VIP Party. Wkrótce Lil Wayne może zostać nazwany „Biggie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany thc, potocznie zwanej trawką i konopi cbd.