sklep z nasionami marihuany, konopi, thc-thc.com

Niemcy: dom, w którym niegdyś przez lata molestowano kobiety użyty jako plantacja marihuany

Dom w miejscowości Höxter niedaleko miasta Bielefeld w Niemczech ma już tak czy siak straszną historię, która w 2016 roku ujrzała światło dzienne. Przez lata małżeństwo mieszkające w tym domu molestowało seksualnie kobiety po czym je zabijało. Mężczyzna umieszczał w gazecie anonse i tak zwabiał swoje oraz jego żony ofiary do domu. Dwie kobiety zostały zamordowane, a sprawa ujrzała światło dziennie po tym, jak jednej udało się uciec i całą sprawę zgłosiła na policję. Teraz dom znowu został odwiedzony przez policję, jednak już w nie tak poważnej sprawie.

Niemcy: dom, w którym niegdyś przez lata molestowano kobiety użyty jako plantacja marihuany, GrowEnter

Policja znalazła w domu plantację marihuany i zabezpieczyła liczbę ponad tysiąca roślin marihuany. Po całej sprawie małżeństwa ich dom został przeznaczony na sprzedaż. Kupił go 50- letni Szkot, który jest nie tylko prawnym właścicielem domu, ale prawdopodobnie też zajmował on się hodowlą roślin.

Oprócz niego oddziały specjalne policji zatrzymały 11 dalszych osób, handlarzy narkotyków, zamieszanych w tą sprawę. „Podczas śledztwa w środowisku narkotykowych zauważono wskazówki na to, że jedna plantacja znajduje się właśnie w tym domu.” – powiedział rzecznik prasowy policji w Bielefeld.

Głową całej szajki okazał się być 42-letni mężczyzna pochodzący z Holandii. Wśród zatrzymanych są także kobiety, które pracowały na plantacji jako pomocniczki w zbiorach. W całej sprawie trwa jeszcze śledztwo, jednak Prokuratura już zapowiedziała, że będzie żądała wysokich kar dla zatrzymanych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.