nasiona marihuany, sklep

Niemcy: dom, w którym niegdyś przez lata molestowano kobiety użyty jako plantacja marihuany

Dom w miejscowości Höxter niedaleko miasta Bielefeld w Niemczech ma już tak czy siak straszną historię, która w 2016 roku ujrzała światło dzienne. Przez lata małżeństwo mieszkające w tym domu molestowało seksualnie kobiety po czym je zabijało. Mężczyzna umieszczał w gazecie anonse i tak zwabiał swoje oraz jego żony ofiary do domu. Dwie kobiety zostały zamordowane, a sprawa ujrzała światło dziennie po tym, jak jednej udało się uciec i całą sprawę zgłosiła na policję. Teraz dom znowu został odwiedzony przez policję, jednak już w nie tak poważnej sprawie.

Policja znalazła w domu plantację marihuany i zabezpieczyła liczbę ponad tysiąca roślin marihuany. Po całej sprawie małżeństwa ich dom został przeznaczony na sprzedaż. Kupił go 50- letni Szkot, który jest nie tylko prawnym właścicielem domu, ale prawdopodobnie też zajmował on się hodowlą roślin.

Oprócz niego oddziały specjalne policji zatrzymały 11 dalszych osób, handlarzy narkotyków, zamieszanych w tą sprawę. „Podczas śledztwa w środowisku narkotykowych zauważono wskazówki na to, że jedna plantacja znajduje się właśnie w tym domu.” – powiedział rzecznik prasowy policji w Bielefeld.

Głową całej szajki okazał się być 42-letni mężczyzna pochodzący z Holandii. Wśród zatrzymanych są także kobiety, które pracowały na plantacji jako pomocniczki w zbiorach. W całej sprawie trwa jeszcze śledztwo, jednak Prokuratura już zapowiedziała, że będzie żądała wysokich kar dla zatrzymanych.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Niemcy: dom, w którym niegdyś przez lata molestowano kobiety użyty jako plantacja marihuany”


Inne strony, blogi i fora o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis:

thc info foto thc uprawa indoor thc news tematy o marihuanie grow enter haszysz cannabis seeds kanabis info tritonseeds ganjafarmer jamaica seeds informacje o olej cbd medyczna marihuana wrzuta galeria medyczna marihuana f2seeds taniesianie marihuana samen dutch seeds uprawa marihuany ultimateseeds najlepsze sklepy seedbay informacje thc blog thc tv foto haszysz thc galeria forum o uprawie marihuany nasiona marihuany forum kanabis palacze marihuany forum haszysz forum ganjafarmer ranking nasion marihuany bezpieczny upload feminizowane nasiona marihuany galeria marihuany nasiona marihuany foto seedbay akseeds uprawa outdoor firma powiew news kanabis galeria kanabis holenderskiskun dyskusje o uprawie konopi

Copyright © GrowEnter.pl - Portal GrowEnter to strona o tematyce marihuany, konopi indyjskich, cannabis, potocznej trawki.